ТЕЛЕКРИТИКА

Біллі Боб Торнтон проти системи: чого чекати від 2 сезону «Голіафа»

Культура

Новий сезон юридичної драми вийде на Amazon 15 червня. На шляху адвоката Біллі Макбрайда (Біллі Боб Торнтон) стане новий метафоричний Голіаф, і перемогти його буде навіть складніше, ніж у першому сезоні, коли наш безробітний герой жив у мотелі.


За сюжетом 2 сезону, Макбрайд поступово повертається до юридичної практики. 16-річний син його друга заарештований за подвійне вбивство, але герой Торнтона підозрює, що хлопця підставили. Звісно, ресурси для такої махінації є тільки у сильних світу цього – а значить, Макбрайд знову вплутається в клубок політичних, кримінальних і бізнес-інтриг – що у випадку з Лос-Анджелесом одне й те саме.

У новому сезоні ми зустрінемося зі знайомими і новими героями: ролі в ньому виконали Марк Дюпласс («Разом»), Морріс Честнат («Роузвуд»), Ана де ла Регуера («Наркос»), Таня Реймонд («Зниклі») і Діана Гоппер («Мучениці»).

_

_

Незважаючи на безліч нових оригінальних проектів, Amazon робить особливу ставку на продовження «Голіафа» – адже 1 сезон шоу став найпопулярнішим серіалом сервісу за перші 10 днів релізу в 2016 році.

Нагадаємо, що топові кабельні канали та стримінгові сервіси в травні 2018 року скасували загалом 30 серіалів. 

Статті до теми

Главное в разделе

Культура

Ірина Костюк: півмільйона доларів за серію «Нюхача»

Культура

«Ненаситна»: калорійні жарти із закінченим терміном придатності

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер