ТЕЛЕКРИТИКА

«Зважені та щасливі»: Вірастюк буде й сам худнути, і тренувати інших учасників

Бізнес

Сьогодні, 16 квітня, стартували зйомки восьмого сезону шоу «Зважені та щасливі». Зоряним гостем майбутнього сезону стане відомий силач Василь Вірастюк. Стронгмен спробує себе, як у ролі тренера, так і в ролі учасника шоу.


Виявилося, що навіть у професійних спортсменів бувають проблеми із зайвою вагою. І навіть неодноразового чемпіона світу із силового багатоборства Василя Вірастюка вони не обійшли стороною. Як учасник шоу «Зважені та щасливі», Вірастюк сподівається скинути щонайменше 10 кг.

«Я хочу схуднути рівно настільки, щоб мені було комфортно і приємно дивитися на себе в дзеркало, – зізнався спортсмен. – Близько півроку тому мені зробили операцію, у мене тепер стоїть протез суглоба. І зайва вага мені заважає, я це відчуваю кожного дня. Знаєте, як це буває, поїхав на відпочинок, потрапив на all inclusive, приїхав, і ось вже зайві п'ять кілограмі. А потім два місяці борешся, щоб скинути ці п'ять кілограмів. Я в цьому процесі постійно, я себе постійно в чомусь обмежую і розумію, що є продукти, які мені вживати в жодному разі не можна».

Вірастюк розповів, що спробувати себе в ролі учасника проекту його вмовив телеканал СТБ. Спочатку у спортсмена були сумніви, але в підсумку він все-таки зважився взяти участь у шоу: 

«Відсьогодні я починаю дотримуватися дієти, яку дієтолог проекту розробила спеціально під мене. Але й до цього моменту я не їв борошняного, випічку, солодке. Це все для мене табу». 

До речі, у восьмому сезоні у «Зваження та щасливих» буде новий дієтолог. Світлану Фус на цій відповідальній посаді замінить Мирослава Ульянина, яка навчить глядачів не тільки скидати вагу, а й правильно його набирати. Для того, щоб стати ведучою проекту, їй самій довелося потовстішати на 12 кг.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах