ТЕЛЕКРИТИКА

Як минув «Зимовий Кіноринок»-2017

Організатори обіцяють продавати більше українських фільмів за кордон

Бізнес

З 13 по 15 грудня в Києві тривав «Зимовий Кіноринок ОМКФ», на якому дистриб'юторські компанії Ukrainian Film Distribution, «Кіноманія», «Кінокомпанія MMD», SVOEkino Distribution, Parakeet Film, Kinove, «Артхаус Трафік» та «Вольга Україна» представили промоматеріали найочікуваніших картин 2018 року.


Головну професійну подію кінозими відкрили директор кіноринку Ганна Мачух, генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич і перший заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін.

Директор «Кіноринку» Ганна Мачух

_

Організатори Юлія Сінькевич, Ганна Мачух, Катерина Звездіна і гості «Зимового Кіноринку-2017»


_

Заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін

_

Між презентаціями фільмів і кава-брейками «Телекритиці» вдалося поспілкуватися з директором «Кіноринку» Ганною Мачух.

"Уперше з 2013 року «Кіноринок» триває три дні. Програма дуже насичена. І найголовніше те, що у нас представлено дуже багато українського кіно. Буквально у кожного дистриб'ютора є український фільм.

Крім презентацій фільмів, будуть цікаві дискусії про перспективи розвитку кінодистрибуції зважаючи на ухвалені нові закони, які повинні полегшити життя наших кінотеатрів. Сподіваємося, що ця дискусія між кінодистриб'юторами, кінотеатрами і Держкіно матиме користь.

Дуся

Даша Астафьева, Оля Полякова и Алексей Вертинский на презентации комедии «Свингеры»

Наступного року ми плануємо зробити зимовий кіноринок щонайменше на три дні, оскільки кіноіндустрія розширюється. І нас радує ця тенденція.

Цього року до нас приїжджають гості з найближчого зарубіжжя. І думаю, наступного року ми розширимо географію і масштаби. Тому що є інтерес саме до українських фільмів. Приїздять дивитися і навіть купувати. І дуже багато ринків уже хочуть працювати через Україну. Але ми знаємо, що наразі ця система не налагоджена, оскільки всі українські фільми працюють безпосередньо з великими студіями, а незалежні компанії найчастіше купують через Росію. І ми б хотіли, щоб наш «Кіноринок» посприяв прямій купівлі через нашу країну", – розповіла Ганна Мачух «Телекритиці».

Генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич, Ганна Мачух і Сергій Неретін

Фото тут і далі: Ната Боровик

Перший день кіноринку був зосереджений на презентації проектів, які вийдуть на екрани в 2017-2018 рр. від дистриб'юторських компаній «Кіноманія», «Артхаус Трафік» та UFD.

Директор компанії «Артхаус Трафік» Денис Іванов

_

«Кіноманія», ексклюзивний дистриб'ютор фільмів Warner Bros. Pictures в Україні, заявила серед прем'єр майбутнього року фільм «Фантастичні звірі: Злочини Гріндевальда», нову роботу Стівена Спілберга «Першому гравцеві приготуватися» і «Народження зірки» з Бредлі Купером і Леді Гага в головних ролях. А також фільми незалежних студій – анімаційну стрічку «Таємне життя комах», новорічну комедію «Санта і компанія» та інші.

Презентація трейлера до фільму «Вбивство священного оленя » Йоргоса Лантімоса

_

«Артхаус Трафік» представив ексклюзивні промоматеріали стрічок, які стали фестивальними хітами цього року. Зокрема, ще до кінця року в кінотеатрах з'явиться фільм «Убивство священного оленя», а в першій половині 2018-го – стрічки «Молодий Годар», «Як розмовляти з дівчатами на вечірках», «На межі», «Хепі-енд» , «Тебе ніколи тут не було» та «Роден».

Кінокритик Алик Шпилюк

_

У рамках презентації від компанії-дистриб'ютора UFD були представлені промо стрічок студії Fox і українських фільмів – «Свінгери», «Клара», «Секс і нічого особистого» та інших. Компанія FILM.UA GROUP представила анімаційні фільми «Мавка. Лісова пісня» та «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», а також історичні стрічки «Гарет Джонс» і «Анна Київська».

У центрі – керівник компанії SVOEkino Ольга Скрипачова

_

Кінокритики Сергій Васильєв і Алик Шпилюк

Фото надано прес-службою «Зимового Кіноринку ОМКФ»

Актор і телеведучий Юрій Горбунов (ліворуч) і голова Film.ua Сергій Созановський (справа)

Фото надане прес-службою «Зимового Кіноринку ОМКФ»

Завершився перший день «Зимового Кіноринку» закритою вечіркою з нагоди презентації української кінокомедії «Свінгери».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)