ТЕЛЕКРИТИКА

Здається, Apple хоче зробити свої серіали безкоштовними – і беззубими

Бізнес

Анонімні представники компанії розповіли CNBC, що Apple хоче зробити як мінімум частина контенту, який розробляється для її довгоочікуваного стрімінгового сервісу, безкоштовним для власників пристроїв.


На девайсах Apple незабаром з'явиться іконка, аналогічна нинішній кнопці запуску iTunes – тільки з власним відеоконтентом. Але бажання уникнути юридичних проблем, мабуть, не дасть компанії створити свою «Гру престолів» або «Розповідь служниці»: за даними інсайдерів, Apple зробить ставку на контент з відносно безпечним рейтингом PG і не стане наповнювати свою нішу продуктом з «дорослим» рейтингом R. Тож, хоч у найближчому майбутньому й варто чекати від компанії появи «тентполів» (яким є «Гра престолів» для HBO), сексу і відвертої жорстокості в них не буде.

Общество

Что не так с сериалом «Марк+Наталка»?

Важко уявити, як це виглядатиме? Що ж, уже є деякі натяки: зокрема, відомо, що на сервісі зі старту буде чимало фантастичного контенту. Наприклад, на нас чекає альтернативна історія підкорення космосу «Для всього людства», екранізація циклу «Підстава» Айзека Азімова, психологічний трилер від М. Найта Ш’ямалана, футуристичний епос «Бачити» з Джейсоном Момоа та ребут «Дивних історій» Спілберга.

Нагадаємо, що напередодні компанія «Інформаційні технології» повідомила про поновлення ретрансляції телеканалів медіагруп «1+1» і «Інтер».

GIF: Wall Street Journal

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)