ТЕЛЕКРИТИКА

Засідання Нацради вчергове не відбулося

Бізнес

Заплановане на 14 червня засідання Національної ради з питань телебачення і радіомовлення знову переноситься. За регламентом засідання можна проводити тільки в тому разі, якщо присутні щонайменше шість членів Нацради, інакше всі його рішення будуть недійсними. Кворум знову не зібрали.


Не з'явилися на засідання Юрій Артеменко через хворобу і Валентин Коваль, який не встиг повернутися з Європи, куди поїхав на конференцію. З огляду на те, що найближчі три дні засідання навряд чи відбудеться, скоро можна буде констатувати, що Нацрада не засідала вже місяць.

При цьому, на сьогоднішньому засіданні повинні були обговорювати важливі питання, що стосуються ліцензій телеканалів, трансляцій забороненого контенту і багато чого іншого. Але в останній момент засідання зірвалося. Зібрати кворум Нацрада не змогла вже вчетверте.

Нагадаємо, 3 червня Кабінет міністрів України пролонгував терміни мовлення аналогового ТБ до 31 серпня 2018 року. Винятком стали лише Київ і Кіровоградська область, де вимкнення почнеться з 31 липня.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Ось і казці кінець: Європарламент проголосував за законопроект, який вб’є інтернет

Бізнес

«Ментовські війни» примудрилися перебратися до Харкова, не виїжджаючи з Києва

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Наталя Нагорна: жінки в АТО працюють не гірше за чоловіків

Бізнес

Ось і казці кінець: Європарламент проголосував за законопроект, який вб’є інтернет

Дуся

Час минає, а серіал «Кріпачка» все знімається

Дуся

У сімействі королеви Великобританії намічається перший в історії одностатевий шлюб