ТЕЛЕКРИТИКА

«Як рибалка з динамітом»: американські телемережі звинуватили Netflix у негативному впливі на кіновиробництво

Бізнес

Найбільший стримінговий сервіс продовжує заманювати до себе дорогих зірок й іменитих режисерів, пропонуючи їм великі гонорари.


Виконавчий директор FX («Американська історія жахів», «Атланта», «Легіон», «Фарго») Джон Лендграф вирішив прокоментувати нещодавню угоду Netflix із Раяном Мерфі. Стримінгова платформа заплатила 300 мільйонів доларів, щоб укласти ексклюзивний контракт із творцем «Американської історії жахів».

«Мені складно уявити, що Раян Мерфі отримує стільки ж або навіть більше, ніж будь-який професійний спортсмен за всю історію американського спорту, – зізнається голова FX. – Я першим скажу кожному, що Раян – геній, мене хвилює інше. Ми – не якийсь там спортивний гігант на кшталт "Нью-Йорк Янкіз". Ми ніколи не були відомі рекордними зарплатами. Ми ніколи не переманювали таланти у інших. Я не вірю в те, що можна заволодіти ринком, перекуповуючи таланти». 

Те, що зараз робить Netflix, глава FX порівняв із риболовлею за допомогою динаміту. 

«Наче ми стоїмо на березі з вудкою, вгору по річці стоять наші сусіди HBO з такою ж вудкою, а потім приходить дехто з мішком гранат, видирає чеку, кидає їх у воду, згрібає всю оглушену рибу і заявляє, що рибалка з нього кращий, ніж ми!» – заявив Лендграф. 

Крім Раяна Мерфі Netflix перекупив визнану майстриню серіальних мелодрам Шонду Раймс («Анатомія пристрасті», «Скандал») з ABC. Повідомляється, що стримінговий гігант буде платити Шонді 25 мільйонів доларів щорічно. Це призвело до того, що студії Warner Bros. довелося розщедритися щонайменше на 300 мільйонів, щоб утримати у себе Грега Берланті («Флеш», «Стріла» та інші супергеройські серіали CW). 

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс