ТЕЛЕКРИТИКА

Час падати: бокс-офіс США за минулий вікенд

Що дивилися американці 3-5 серпня

Бізнес

Американці дуже зайняті літніми відпустками й інтерес до походів у кіно у них знижується – ось перше, що спадає на думку, коли дивишся на доходи фільмів у прокаті США за минулі вихідні та порівнюєш їх із показниками попередніх вікендів. І хоча з 3 по 5 серпня в кінотеатрах стартували відразу три прем'єри, жодна з них не удостоїлася належної уваги публіки.


Ще тиждень тому американський бокс-офіс змусив нас думати, що літо – це справжній мертвий сезон для кіно. І бокс-офіс минулих вихідних лише підтверджує цю теорію, демонструючи нам зовсім сумні цифри.

Другий тиждень поспіль у американському прокаті лідирує стрічка «Місія неможлива: Наслідки». Але якщо за перший тиждень фільму вдалося зібрати $61 млн, то другий приніс творцям картини $35 млн.

Другим найкасовішим фільмом минулого вікенду стала діснеївська прем'єра «Крістофер Робін» про життя змужнілого друга Вінні Пуха. Вона заробила в прокаті $25 млн. 

На третьому місці з великим відривом фільм «Шпигун, який мене кинув», що зібрав трохи більше $12 млн. Історія розповідає про життя двох подруг – Одрі (Міла Куніс) і Морган (Кейт Маккіннон) – які несподівано потрапляють у епіцентр міжнародної змови, після чого беруть на себе сміливість врятувати світ. Їхні плани порушує зустріч з чарівним, але дуже підозрілим шпигуном-британцем.

Бизнес

Телерейтинги: кино, «Квартал» и футбол

Mamma Mia! Here we go again стала четвертою за зборами картиною в США за минулий вікенд, зібравши $9 млн. Стрічка в прокаті вже третій тиждень, що забезпечило їй дохід $230 млн по всьому світу.

За нею йде «Праведник-2» з доходом $8,8 млн. Шосте місце в рейтингу дісталося анімаційному фільму «Монстри на канікулах 3», який заробив $8,2 млн. «Людина-мураха і Оса» принесли своїм творцям $6 млн за п'ятий вікенд у прокаті. 

На минулих вихідних відбулася прем'єра науково-фантастичного трилера «Темні відображення». Картина, незважаючи на свою оригінальність, заробила в прокаті лише $5,8 млн. У центрі сюжету фільму 16-річна дівчина, якаопинилася серед 2% американських дітей, які вижили під час епідемії. Після пережитої невідомої хвороби діти отримали надздібності, тому уряд їх ретельно оберігає в спеціальних таборах. 

Останні рядки топ-10 найкасовіших фільмів минулого вікенду посідають анімаційна стрічка «Суперсімейка-2» і картина «Юні титани, вперед!», які заробили $5 млн і $4,8 млн відповідно.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше