ТЕЛЕКРИТИКА

Час падати: бокс-офіс США за минулий вікенд

Що дивилися американці 3-5 серпня

Бізнес

Американці дуже зайняті літніми відпустками й інтерес до походів у кіно у них знижується – ось перше, що спадає на думку, коли дивишся на доходи фільмів у прокаті США за минулі вихідні та порівнюєш їх із показниками попередніх вікендів. І хоча з 3 по 5 серпня в кінотеатрах стартували відразу три прем'єри, жодна з них не удостоїлася належної уваги публіки.


Ще тиждень тому американський бокс-офіс змусив нас думати, що літо – це справжній мертвий сезон для кіно. І бокс-офіс минулих вихідних лише підтверджує цю теорію, демонструючи нам зовсім сумні цифри.

Другий тиждень поспіль у американському прокаті лідирує стрічка «Місія неможлива: Наслідки». Але якщо за перший тиждень фільму вдалося зібрати $61 млн, то другий приніс творцям картини $35 млн.

Другим найкасовішим фільмом минулого вікенду стала діснеївська прем'єра «Крістофер Робін» про життя змужнілого друга Вінні Пуха. Вона заробила в прокаті $25 млн. 

На третьому місці з великим відривом фільм «Шпигун, який мене кинув», що зібрав трохи більше $12 млн. Історія розповідає про життя двох подруг – Одрі (Міла Куніс) і Морган (Кейт Маккіннон) – які несподівано потрапляють у епіцентр міжнародної змови, після чого беруть на себе сміливість врятувати світ. Їхні плани порушує зустріч з чарівним, але дуже підозрілим шпигуном-британцем.

Бизнес

Телерейтинги: кино, «Квартал» и футбол

Mamma Mia! Here we go again стала четвертою за зборами картиною в США за минулий вікенд, зібравши $9 млн. Стрічка в прокаті вже третій тиждень, що забезпечило їй дохід $230 млн по всьому світу.

За нею йде «Праведник-2» з доходом $8,8 млн. Шосте місце в рейтингу дісталося анімаційному фільму «Монстри на канікулах 3», який заробив $8,2 млн. «Людина-мураха і Оса» принесли своїм творцям $6 млн за п'ятий вікенд у прокаті. 

На минулих вихідних відбулася прем'єра науково-фантастичного трилера «Темні відображення». Картина, незважаючи на свою оригінальність, заробила в прокаті лише $5,8 млн. У центрі сюжету фільму 16-річна дівчина, якаопинилася серед 2% американських дітей, які вижили під час епідемії. Після пережитої невідомої хвороби діти отримали надздібності, тому уряд їх ретельно оберігає в спеціальних таборах. 

Останні рядки топ-10 найкасовіших фільмів минулого вікенду посідають анімаційна стрічка «Суперсімейка-2» і картина «Юні титани, вперед!», які заробили $5 млн і $4,8 млн відповідно.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс