ТЕЛЕКРИТИКА

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Креативний продюсер головного танцювального шоу Володимир Завадюк поділився найсвіжішими подробицями з життя проекту

Бізнес

Рік тому телеканал «1+1» зробив неймовірне. Лише за пару місяців і з мінімальним, як для проекту такого масштабу, бюджетом канал вирішив повернути на екрани легендарні «Танці з зірками». І, здається, не прогадав.


26 серпня о 21:00 на телеканалі «1+1» відбудеться грандіозна прем'єра нового сезону «Танців з зірками». Судячи з кампанії, яку запустив телеканал ще на початку літа, масштабність проекту не поступатиметься торішній версії шоу. Та й зірковий склад «Танців з зірками» цього року, чесно кажучи, вражає.

Звичайно ж, заради рейтингів автори головного танцювального шоу країни найпікантніші подробиці програми зберігають за сімома замками. Але «Телекритиці» вдалося дізнатися те, про що ви точно ще не знаєте.

Цьогорічний кастинг «Танців з зірками»

Фото: «1+1»

Хто створює зіркам ролики #танціззіркаміchallenge, як у проект потрапляють зірки і танцюристи, а також – в якій країні танцює найбільше танцюристів зі слов'янським корінням? На ці питання відповів креативний продюсер «Танці з зірками» Володимир Завадюк.

Вічне повернення

Ідея повернути танці з зірками на українські екрани з'явилася ще кілька років тому. Складно сказати, чому проект не повернувся на ТБ тоді. Були великі ризики, мало ресурсів і багато сумнівів. Поступово наші коливання минали, а до 2017-го розвіялися зовсім. Тоді ми й вирішили, що проектові бути.

Ведучі минулорічного сезону – Тіна Кароль і Юрій Горбунов

Фото: «1+1»

Якщо говорити про міжнародний медіаринок, то протягом останніх двох років багато країн також повернули на екрани свої адаптації «Танців». Тож, напевно, це можна назвати таким собі колективним reload (перезавантаження).

Н айважливішу роль у рішенні повернути проект на екрани, до речі, відіграло те, що ми на «1+1» з ностальгією згадували успіх і ефект, який справив на країну проект 10 років тому.

Танець фіналістів «Танці з зірками» 2006 року Володимира Зеленського та Олени Шоптенко:

_

_

Минулорічний сезон вийшов настільки успішним, що цього року в рамках Creative Exchange у Лондоні нас вперше попросили зробити презентацію української версії проекту перед іншими країнами, які також адаптували британський формат Strictly Come Dancing. «1+1» отримав нагороду за найнесподіванішу пару та номер, який виконали Оля Полякова та Степан Місюрка в образах Мерилін Монро та Дональда Трампа.

Володимир Завадюк

Фото: Ната Боровик

Успіх української версії «Танців» можна, до речі, проілюструвати тим, що, надихнувшись нашими номерами, у Франції один в один відтворили кілька наших постановок. Це, наприклад, танець контемпорарі Ахтема Сеїтаблаева та Олени Шоптенко під пісню Джамали «Заплуталась», контемп Наталки Могилевської та Ігоря Кузьменка під Sia «Chandelier», а також номер у стилі серіалу «Гра престолів» Наді Дорофєєвої та Жені Кота. Як вам?

Пам'ятаєте, як виглядала Надя Дорофєєва в образі матері драконів?

_

_

Про визнання

Успіх перезапуску «Танців з зірками» відзначили і в Україні. В цілому ми отримали п'ять нагород «Телетріумф», серед яких – нагорода за найкраще розважальне форматне шоу і продюсерську групу.

Це лише частина «Телетріумфів», які отримав проект цього року

Фото: Ната Боровик

Хотів би назвати людей, завдяки яким нам вдалося стати найкращими в торішньому осінньому телесезоні. Це передусім [генеральний директор 1+1 media] Олександр Ткаченко, який був генератором ідеї повернення, генеральний продюсер 1+1 Production Віка Баранова, головний продюсер розважальних програм на «1+1» Ольга Слісаренко, яка роками вірила в проект «Танці з зірками», а також виконавчий продюсер проекту Марина Грицуляк.

Крім «Танців з зірками» Володимир також є креативним продюсером «Голосу країни» та «Голосу. Діти»

Фото: Ната Боровик

Також «Телетріумф» цього року заслужено отримав Юрій Горбунов – як найкращий ведучий розважального шоу і головний стиліст «1+1» Ольга Слонь – за найкращі костюми. Був відзначений нагородою і наш режисер прямого ефіру Андрій Музика, який працював у команді з режисерами-постановниками Наталією Рівненською та Наталею Лисенковою.

Про особливості нового сезону

Минулорічний сезон у нас минув під гаслом «повернення легенди», і, до речі, кожен трактував цей слоган по-своєму. Для когось легенда – це повернення проекту на екрани, а для когось це означало повернення Наталії Могилевської на паркет.

Як ми пам'ятаємо, Наталя Могилевська виборола перемогу на проекті з третього разу

Фото: «1+1»

Цього року ми провели невелике опитування і зрозуміли, що глядачі хочуть більше танців у ефірі. Відштовхуючись від цього, ми й плануватимемо наші випуски. Як ви вже знаєте, цього сезону пар буде 14, а, відповідно, буде більше прямих ефірів, танцювальних номерів і більше зірок.
З особливостей цього сезону: я вважаю, що ми провели найунікальніший кастинг, який взагалі організовувався на українському телебаченні. Нам вдалося зібрати таких учасників проекту і таких різнопланових зірок, серед яких кожен глядач «Танців з зірками» знайде свого фаворита. До речі, кастингом сезону займалася стар-менеджер Майя Двалішвілі. Так, це було нелегко і не швидко, але ми впоралися.

Про професійних танцівників

Деякі учасники кастингу «Танців з зірками»

Фото: «1+1»

Цього року ми також вперше зробили для танцюристів відкритий кастинг. Це, знову ж таки, наше українське ноу-хау, оскільки багато країн відмовляються від такого формату і обирають так би мовити «своїх».

На кастингу танцівників було не менше 500 осіб

Фото: «1+1»

Але ми розуміли, що у нас в країні є багато талановитих танцюристів, яким ми хотіли дати шанс самовиразитися. Тому провели цього літа відкриті кастинги на ВДНГ і таким шляхом отримали кілька дуже крутих танцівників, з якими ви познайомитеся вже незабаром.

Та сама легендарна американська зірка

Моя улюблена адаптація формату, напевно, – Dancing with the Stars USA. Тому що в ній танцює велика кількість танцюристів зі слов'янським корінням. Я переглянув усі 27 сезонів американського проекту і якось подумав, а чому б цим танцівникам не станцювати вперше у себе на батьківщині? Залишалося тільки вирішити, кого ми хочемо запросити на паркет «Танців з зірками».

Дмитро Чаплін – один із хореографів-постановників американської версії So You Think You Can Dance, а також один із номінантів «Еммі» за «Визначну хореографію»

_

Поки ми думали, абсолютно випадково на нашого кастинг-менеджера Катерину вийшов агент Дмитра Чапліна. Як виявилося, танцюрист давно хотів заявити про себе на «землі своїх пращурів». Так через півроку переговорів на нашому проекті з'явилася перша зірка світового рівня.

Володимир Завадюк

Фото: Ната Боровик

Трохи пізніше, до речі, ми отримали від форматника пропозицію, щоб у нас танцювала українська дівчина, яка танцює в ірландській версії «Танців з зірками». Але, на жаль, у нас уже був закритий кастинг, тому, сподіваємося, ще буде можливість познайомити з нею глядачів у майбутньому.

За лаштунками #танціззіркамиchallenge

Ідея #танціззіркаміchallenge належить прес-службі «1+1». Ми придумали це ще минулого року, надихнувшись різноманітними флешмобамі, які тоді масово поширювалися в Instagram. Але якщо минулого року наші зірки переважно знімали ролики на телефони або інші гаджети, то цього року це була просто боротьба за креатив. (Сміється.)
Ось так Ігор Ласточкін запросив Славу Камінську на танець. І ось що відповіла співачка:
Важливим є те, що сценарії своїх роликів зірки пишуть самостійно, а ми підтримуємо їх у креативі.

Про найскладнішу зйомку на проекті

Якщо привідкрити секрети нового сезону «Танців з зірками», то в цьому сезоні зйомку номера opening із зірками ми плануємо провести на різних мальовничих локаціях нашого міста і поєднувати танці під відкритим небом і танці в павільйоні. За форматом це буде чимось нагадувати #танціззіркаміchallenge. Ось тільки якщо в роликах зірки словесно передають естафету, то в проекті це відбуватиметься за допомогою дискобола, який є символом нашого шоу.

Під час прямих ефірів майданчик може обслуговувати понад 500 осіб. Ось лише частина команди проекту «Танці з зірками»

Фото: Ната Боровик

Це буде дуже складна технічно зйомка, вона складатиметься з двох частин. Першу частину ми знімемо заздалегідь у Києві. Поки не скажу, де саме це буде відбуватися. Друга частина зйомки відбудеться в павільйоні, де, власне кажучи, ми й відкриємо наше шоу.

Олена Шоптенко – головний хореограф цього сезону

Фото: Ната Боровик

Секрети на десерт

Поки на проекті залишилося три головні секрети, які я принципово не хочу розголошувати до першого прямого ефіру. Хто стане ведучим балкона, і чи буде це одна зірка чи кілька, як минулого року, – ось вам перший секрет.

Володимир Завадюк

Фото: Ната Боровик

Другий секрет полягає в тому, що в новому сезоні ми плануємо повертати на паркет найлегендарніші пари проекту. Але поки, як ви вже зрозуміли, я не можу сказати, хто це буде. Також, забігаючи наперед, скажу, що цього року буде більше тем ефірів. Одна з яких – у форматі, який часто використовують у міжнародних адаптаціях, – The Most Memorable Year («Найпам’ятніший рік»). У ньому знаменитості будуть присвячувати танці важливим для них людям, про яких ми, глядачі, не знали раніше, або присвячувати свій виступ подіям, що змінили їхнє життя.

Володимир Завадюк

Фото: Ната Боровик

Також цього року будуть номери в стилі «один в один» – коли зірки перевтілюються в інших персонажів. Тож на нинішньому проекті ви побачите багато пластичного гриму. Ще на вас чекають вечори «лайв», де зірки танцюватимуть під спів інших артистів. Ми назвали це «Вечером легенд». До речі, поки не забув, звичайно ж, на паркет повернуться відомі й улюблені для багатьох танцювальні дуети. Які? Майте терпіння, не все відразу.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно