ТЕЛЕКРИТИКА

Влада Китаю пресує кінозірок за «інь-ян»-контракти

Бізнес

Так у країні називають ситуацію, коли з акторами укладають два контракти – щось на кшталт білої і чорної бухгалтерії.


Річ у тім, що у вересні 2017 року в Китаї було ухалено керівництво щодо максимальних зарплат для акторів (наприклад, зірки серіалів можуть заробляти не більше $145 тис. за одну серію, і не більше $7,25 млн за сезон). Низка китайських поп-зірок, імовірно, отримали значно більші суми, і тепер влада вимагає від кожного порушника повернути до $13 млн.

Крім того, ведеться розслідування про ухиляння багатьох місцевих акторів від сплати податків: за даними китайської преси, в «інквізиторському» списку влади – близько 200 осіб. Наприклад, найпопулярнішій акторці Китаю Фань Фінбін, яка знялася у фільмі «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» (2014 року), загрожує ряд штрафів на загальну суму до $129 млн. Цікаво, що «інь-ян»-контракт викрив ведучий популярного ток-шоу Цуй Юнюань. Згодом він вибчився перед Фінбін, але полювання на відьом уже почалося.

Бизнес

Если очень хочется, то можно: Госкино снова пропустило в эфир российский сериал

Однак фінансові питання – не єдина пертурбація на китайському ринку. У вересні стало відомо, що влада Піднебесної має намір зменшити присутність закордонної продукції, зокрема голлівудської, на національному телебаченні. Згідно з новими правилами, у Китаї запровадять заборону на трансляцію зарубіжних телешоу в прайм-тайм, а також обмежать обсяг імпортного контенту на китайських відеоплатформах. Кількість некитайського контенту в ефірі буде обмежено до 30%. А незадовго до того найдорожчий китайський фільм провалився в прокаті. (Судячи з промокадрів з довговолосою блондинкою і її плечистим кхалом, творці фільму «Асура» хотіли заробити на успіху «Гри престолів», але щось пішло не так.)

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)