ТЕЛЕКРИТИКА

Віктор Шерстюк перейшов у рекламну групу MEX (ОБНОВЛЕНО)

Бізнес

Сьогодні, 12 червня, директор з розвитку бізнесу групи razom communications Віктор Шерстюк пішов із компанії і став віце-президентом з розвитку рекламних агентств Mex Advertising і Arena Media Expert.


Про це на своїй офіційній сторінці в Facebook повідомили представники агентства Arena Media Expert.

Як зазначає директор Arena Media Expert Олена Куденко, компанії пощастило з придбанням, адже фахівці рівня Віктора трапляються на ринку дуже рідко.

«Для нас це (співпраця з Шерстюком. – Ред.) істотне посилення напрямку стратегій і business development. Ми раді, що свої перші робочі дні Віктор провів у штаб-квартирі Havas, де ознайомився з новими продуктами Havas і Vivendi, що дасть йому змогу в стислі терміни вникнути в усі продукти, які є в мережі і використовуються або ще тільки готуються до використання для наших клієнтів в Україні», – заявила Куденко.

Олександр Микитенко, директор рекламного агентства MEX Advertising, також відзначив переваги співпраці з Віктором Шерстюком, зауваживши, що останній має досвід роботи з найбільшими клієнтами на ринку. 

Сам Віктор Шерстюк як віце-президент з розвитку рекламних агентств Mex Advertising і Arena Media Expert висловив готовність ухвалювати нестандартні рішення в компанії і посилювати роботу агентств. 

«Розуміння змін і сучасних трендів захоплює і викликає бажання запропонувати нашим партнерам унікальні комунікаційні рішення, які допоможуть брендам зробити стрибок у просуванні. Я радий, що у мене з'явилася така можливість із партнерами Havas в Україні: в Arena Media Expert і MEX Advertising», – заявив Шерстюк. 

Нагадаємо, Віктор Шерстюк пропрацював на посаді директора медіаагенції Universal McCann понад 15 років. Він також обіймав посаду директора з розвитку бізнесу групи razom communications. За час роботи Шерстюк співпрацював з такими великими клієнтами, як Nestlé, Coca-Cola, Johnson & Johnson, ОLX, Colgate і Vodafone

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?