ТЕЛЕКРИТИКА

Видавництво Time Inc. скорочує періодичність і тиражі своїх провідних журналів

Бізнес

Найбільший видавець журналів у США і Великій Британії Time Inc. має намір скоротити тиражі своїх основних видань, щоб знизити витрати,повідомляє газета New York Post.

Ці заходи з 1 січня торкнуться журналів Time, People (іспанська версія), а також Sports Illustrated, Fortune, Money, Entertainment Weekly, Essence і Sunset.

Так, тираж щотижневого журналу Time скоротиться з 3 млн до 2 млн на випуск. Разом з тим періодичність виходу номерів залишиться на колишньому рівні – 44 на рік. Іспаномовний тижневик про знаменитостей People публікуватиметься дев'ять разів на рік замість 11 тиражем 500 тис. замість 540 тис. Діловий журнал Fortune виходитиме 12 разів на рік замість 16, а тижневик Entertainment Weekly недорахується чотирьох випусків і вийде в 2018 році 34 рази; періодичність виходу Essence скоротиться з 12 до 10, а Sunset – з 12 до 11.

При цьому Time Inc. хоче робити друковані журнали для цифрових компаній. "Ми ведемо переговори з кількома з них, пропонуючи ідею створення друкованих журналів для їхніх брендів", – каже глава видавництва Річ Баттіста.

Нагадаємо, у червні Time Inc. оголосило про масові скорочення. Зі слів Батісти, звільнення мали торкнутися близько 300 працівників. Ці заходи вживалися в рамках масштабних перетворень і реорганізації всієї структури видавничого дому.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Вакансії тижня: «1+1», СТБ і «Новий канал» шукають працівників

Бізнес

Vetements дозволили чоловікам носити сандалі зі шкарпетками

Популярное на ТелекритикеДуся

Вчені пишуть подяки творцям фільмів: згадуємо найбезглуздіші сцени в кіно

Бізнес

Прем’єра «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком стартує 23 січня

Культура

«Форма води» Гільєрмо дель Торо: за і проти

Дуся

Австралійська блогерка подякувала хлопцю, який займався з нею сексом поки вона спала