ТЕЛЕКРИТИКА

Видавництво Time Inc. скорочує періодичність і тиражі своїх провідних журналів

Бізнес

Найбільший видавець журналів у США і Великій Британії Time Inc. має намір скоротити тиражі своїх основних видань, щоб знизити витрати,повідомляє газета New York Post.

Ці заходи з 1 січня торкнуться журналів Time, People (іспанська версія), а також Sports Illustrated, Fortune, Money, Entertainment Weekly, Essence і Sunset.

Так, тираж щотижневого журналу Time скоротиться з 3 млн до 2 млн на випуск. Разом з тим періодичність виходу номерів залишиться на колишньому рівні – 44 на рік. Іспаномовний тижневик про знаменитостей People публікуватиметься дев'ять разів на рік замість 11 тиражем 500 тис. замість 540 тис. Діловий журнал Fortune виходитиме 12 разів на рік замість 16, а тижневик Entertainment Weekly недорахується чотирьох випусків і вийде в 2018 році 34 рази; періодичність виходу Essence скоротиться з 12 до 10, а Sunset – з 12 до 11.

При цьому Time Inc. хоче робити друковані журнали для цифрових компаній. "Ми ведемо переговори з кількома з них, пропонуючи ідею створення друкованих журналів для їхніх брендів", – каже глава видавництва Річ Баттіста.

Нагадаємо, у червні Time Inc. оголосило про масові скорочення. Зі слів Батісти, звільнення мали торкнутися близько 300 працівників. Ці заходи вживалися в рамках масштабних перетворень і реорганізації всієї структури видавничого дому.

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше