ТЕЛЕКРИТИКА

Ведучий Джиммі Кіммел висміяв колег і американські телемережі

Бізнес

Популярний ведучий під час апфронту каналу ABC у Нью-Йорку у вівторок розповів про плани телекомпанії ABC, де він зараз працює, а також пройшовся по колегах за цехом.


У вівторок ведучий шоу імені самого себе (Jimmy Kimmel's Live!) нагадав присутнім на презентації каналу ABC, що продюсер Шонда Раймс залишає телемережузаради угоди з Netflix.

Говорячи про рішення Шонди, Джіммі пожартував над колишньою колегою: «Тепер, коли вона йде, я можу чесно сказати від імені всіх працівників ABC, які так довго працювали з нею, ми сподіваємося, що вона згине в пеклі».

Однак Кіммелові одного жарту виявилося замало і він продовжив: 

«Нам дуже сумно бачити, як Шонда йде, але, як то кажуть в старій приказці, "Коли одні двері зачиняються – ти вільний"». (В оригіналі фраза Кіммела звучить грубіше – When one door closes, you're fucked. – Ред.)

Іншою жертвою жартів Кіммела став канал-конкурент CBS. Ведучий розсміявся над ідеєю каналу відродити комедію 80-х «Мерфі Браун». 

Нагадаємо, «Мерфі Браун» – це комедійний телесеріал, створений Дайан Інгліш, який транслювали на CBS з 1988 по 1998 рік. 

«CBS знає, чого хочуть мілленіали, і вони (CBS) будуть прокляті, якщо дадуть мілленіалам це, – сказав ведучий. – З іншого боку, я думаю, поява чогось коричневого на CBS освіжить канал». (Кіммел тут грає зі словом brown (коричневий), маючи на увазі, що всі головні герої «Мерфі Брауна» – білі американці і в серіалі майже немає афроамериканців.) 

Кіммел також пожартував над каналом NBC, який, на думку ведучого, також продумував ідею відродження шоу Білла Косбі The Cosby Show. «Цього разу проект б довелося назвати The Bad Doctor», – пожартував Кіммел. (Як відомо, американський комік Білл Косбі був засуджений минулого місяця за вчинення сексуальних нападів на жінок, яких актор попередньо «накачував» наркотиками.)

Перейшовши до питання фінансування, Кіммел заговорив про масові поліпшення у сфері технологій на телебаченні за останні роки. 

Ведучий звернувся і до рекламодавців, присутніх на презентації: «Наші рейтинги знижуються, а наші ціни ростуть. Дуже шкода. Викусіть!»

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Підіб’ємо підсумки: Нацрада не продовжила ліцензії двом каналам, а «Інтер» оштрафувала

Бізнес

У новому шоу на ICTV мільйонер спробує професію гробокопача

Популярное на ТелекритикеКультура

Як в Україні знімали фільм з улюбленими акторами Тарантіно, Скорсезе та Трієра

Дуся

«Не хотілося пити, а доведеться»: Вєрка Сердючка анонсувала прощальний тур

Культура

4 найочікуваніші серіали за книжками, які важко екранізувати

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму