ТЕЛЕКРИТИКА

У журі другого сезону «Модель XL» з’явиться молодий український актор

Бізнес

Канал «1+1» розпочав зйомки другого сезону проекту «Модель XL». Суддями нового сезону шоу стануть судді минулого – Катерина Осадча, Тетяна Мацкевич і Андре Тан. Але цього разу до них приєднається і Богдан Юсипчук, актор театру і кіно, а також володар титулу «Найкрасивіший чоловік» за версією конкурсу Mister Sea World 2018.


Цього року в кастингу на другий сезон проекту взяло участь 2300 жінок і навіть кілька чоловіків із України, Іспанії, Ізраїлю, Польщі, Канади, Молдови, Чехії, Грузії, Білорусі та Казахстану. Чоловіки і дівчата з пишними формами знову готові руйнувати стереотипи про модельний бізнес і доводити, що краса буває різною.

Відібрані на кастингу учасники шоу візьмуть участь у низці випробувань під наглядом суворого журі, яке не тільки судитиме їх, а й допомагатиме їм позбуватися комплексів.

Дозіркового складу журі в цьому сезоні увійшли відома латвійська plus size-модель Тетяна Мацкевич, український дизайнер Андре Тан, що вперше представив колекцію на моделях «плюс» у рамках української тижні моди, і колишня модель, а нині телеведуча «Світського життя» і «Голосу країни» Катерина Осадча.

Вперше суддею проекту «Модель XL» стане зірка двох сезонів фільму «Мухтар», серіалу «Господиня» і фільму «Тіні незабутіх предків» Богдан Юсипчук. Актор також є володарем титулу «Найкрасивіший чоловік» за версією конкурсу Mister Sea World 2018, тому про моделінг знає не з чуток.

Бизнес

Телерейтинги: Лара Крофт и другие приключения Шурика

«Я впевнений, що зможу оцінити пишну красу, адже вважаю, кожна дівчина по-своєму красива. Можливо, через кілька років саме пишна краса стане новим еталоном і модним трендом», – коментує свою появу на проекті Богдан Юсипчук.

Зі слів Юсипчука, він також може навчити дечому учасниць проекту.

«В акторській і модельній діяльності я керуюся кількома принципами, яких хочу навчити дівчат на проекті. По-перше, ніколи не потрібно намагатися сподобатися, по-друге, треба бути собою, завжди залишатися індивідуальністю, і по-третє, вести себе так, ніби ти вже переміг. Однак, не слід плутати впевненість і самовпевненість. Впевненість потрібна, а самовпевненість може заважати», – поділився артист. 

Нагадаємо, у першому сезоні проекту перемогу здобула молода мама з Івано-Франківська Марія Павлюк. Після шоу Марія прикрасила обкладинку журналу «Cosmopolitan» та стала обличчям колекції Андре Тана для жінок із пишними формами.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?