ТЕЛЕКРИТИКА

На пам’ять Кузьми Скрябіна «Сніданок з 1+1» запускає флешмоб

Бізнес

17 серпня в «Сніданку з 1+1» покажуть фільм, присвячений Андрієві Кузьменку, лідеру гурту «Скрябін», який загинув у автокатастрофі. Цього року Кузьмі могло б виповнитися 50 років. На честь цієї дати команда ранкового шоу на «1+1» запускає в соціальних мережах флешмоб #зДнемНародженняЧувак (аналогічну назву має документальний фільм про музиканта). Користувачі мережі зможуть взяти участь у флешмобі, записавши відео з відповіддю на запитання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?».


Зворушливі та щирі відео користувачів, завантажені в мережу до 9 ранку 15 серпня, можуть увійти в документальний фільм «З Днем народження, Чувак» від команди «Сніданку з 1+1». Свої відео учасникам флешмобу потрібно буде додавати в коментарі під публікацією на сторінці «Сніданку з 1+1» у Facebook або завантажувати на персональних сторінках у Instagram із хештегом #зДнемНародженняЧувак. Важливо: завершувати відеозвернення потрібно фразою «З Днем народження, Чувак!».

Під час зйомок документального фільму лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук і сам відповів на запитання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?».

«Я просто був би щасливий, ось і все... Якби я міг його побачити, тут з нами, я просто був би щасливий. Не думаю, що мало б значення, сказане в той момент, – поділився Вакарчук. - Я думаю, у Кузьми було прекрасне почуття гумору, і він був вільним. Іноді його, як і всіх шоуменів, заносило. Але зазвичай він дуже тонко відчував і вмів бути чесним із самим собою». 

Команда «Сніданку з 1+1» уже продемонструвала фрагмент майбутнього фільму на своїй сторінці в Facebook. 

Нагадаємо, крім Святослава Вакарчука у фільмі «З Днем народження, Чувак» беруть участь дружина і батьки Кузьми, учасники першого і другого складу групи «Скрябін», музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Андрія – Олег Турко (Лесик).

Стрічку можна буде побачити не тільки 17 серпня в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1», а й на великому екрані ввечері цього ж дня під час спеціального показу в кіно-саду під відкритим небом «Життєлюб» у Гідропарку.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше