ТЕЛЕКРИТИКА

На пам’ять Кузьми Скрябіна «Сніданок з 1+1» запускає флешмоб

Бізнес

17 серпня в «Сніданку з 1+1» покажуть фільм, присвячений Андрієві Кузьменку, лідеру гурту «Скрябін», який загинув у автокатастрофі. Цього року Кузьмі могло б виповнитися 50 років. На честь цієї дати команда ранкового шоу на «1+1» запускає в соціальних мережах флешмоб #зДнемНародженняЧувак (аналогічну назву має документальний фільм про музиканта). Користувачі мережі зможуть взяти участь у флешмобі, записавши відео з відповіддю на запитання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?».


Зворушливі та щирі відео користувачів, завантажені в мережу до 9 ранку 15 серпня, можуть увійти в документальний фільм «З Днем народження, Чувак» від команди «Сніданку з 1+1». Свої відео учасникам флешмобу потрібно буде додавати в коментарі під публікацією на сторінці «Сніданку з 1+1» у Facebook або завантажувати на персональних сторінках у Instagram із хештегом #зДнемНародженняЧувак. Важливо: завершувати відеозвернення потрібно фразою «З Днем народження, Чувак!».

Під час зйомок документального фільму лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук і сам відповів на запитання «Що б ти сказав Кузьмі, якби знову його зустрів?».

«Я просто був би щасливий, ось і все... Якби я міг його побачити, тут з нами, я просто був би щасливий. Не думаю, що мало б значення, сказане в той момент, – поділився Вакарчук. - Я думаю, у Кузьми було прекрасне почуття гумору, і він був вільним. Іноді його, як і всіх шоуменів, заносило. Але зазвичай він дуже тонко відчував і вмів бути чесним із самим собою». 

Команда «Сніданку з 1+1» уже продемонструвала фрагмент майбутнього фільму на своїй сторінці в Facebook. 

Нагадаємо, крім Святослава Вакарчука у фільмі «З Днем народження, Чувак» беруть участь дружина і батьки Кузьми, учасники першого і другого складу групи «Скрябін», музичний критик Ярослав Лодигін, а також гітарист і найкращий друг Андрія – Олег Турко (Лесик).

Стрічку можна буде побачити не тільки 17 серпня в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1», а й на великому екрані ввечері цього ж дня під час спеціального показу в кіно-саду під відкритим небом «Життєлюб» у Гідропарку.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс