ТЕЛЕКРИТИКА

У Києві відбудеться хакатон, присвячений блокчейну, технологіям і мистецтву

Бізнес

Вже з 13 по 19 жовтня в столиці України триватиме новий етап міжнародного проекту, що об'єднує мистецтво і технології, – II Blockchain Art Hackathon.


Захід призначений не тільки для людей мистецтва, а й професіоналів IT-індустрії, керівників або власників великого бізнесу. Мета – створення унікальної blockchain-культури.

Цього року Blockchain Art Hackathon присвячений проектуванню рішень викликів майбутнього, в якому спільне існування людини та штучного інтелекту докорінно змінить реальність. Організатор проекту – провайдер blockchain-рішень BlockchainLab у партнерстві зі студією віртуальної і доповненої реальностей Sensorama Lab, V Київський міжнародний економічний форум, а також інноваційним парком UNIT.City.

Тема хакатону: HI-TECH AND ART: CO-CREATION. Захід відбудеться в заміському комплексі, де триватимуть освітній і творчий етапи, насичені воркшопами та майстер-класами. Учасники прослухають лекції про Blockchain та інші інноваційні технології, сингулярність, футурологію, урбаністику, геополітику і арт-бізнес. 

Художники й аніматори зберуться на тижневу арт-резиденцію, щоб представити нові смисли людини та роль особистості в суспільстві в той час, коли технології візьмуть на себе всю рутину, яку сьогодні виконує людина. У результаті спільної роботи художників, аніматорів і представників бізнесу буде створено анімаційний фільм. 

Після проведення Blockchain Art Hackathon 2.0 проект за традицією буде представлений серією виставок як в Україні, так і за кордоном, а також результат хакатону – анімаційний фільм візьме участь у міжнародних анімаційних фестивалях. 

Раніше 10 жовтня на території інноваційного парку UNIT.City учасники арт-марафону #моядітячамрія пройшли перший етап навчання малювання у VR-шоломах у рамках підготовки до участі у другому Blockchain Art Hackathon. 

Фото: Pixabay

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)