ТЕЛЕКРИТИКА

У Facebook транслюватимуть прямий ефір матчу «Динамо» – «Шахтар»

Бізнес

19 травня о 19:20 FootballHub вестиме в Facebook пряму трансляцію матчу «Динамо» – «Шахтар». Протистояння двох найвідоміших футбольних команд у країні ознаменується також і прощальним виходом на поле легендарного футболіста Олега Гусєва.


Для України онлайн-стрімінг футбольного матчу такого масштабу в соціальній мережі стане незвичайною практикою. Глядачам обіцяють показати не тільки сам матч, а й ексклюзивні кадри з місця події. Для цього за годину до гри о 18:30 буде вестися трансляція зі стадіону «Динамо».

«Трансляція прямого ефіру футболу в соціальних мережах – це щось нове для українського ринку і нам цікаво побачити, яку аудиторію у Facebook збере топовий матч», – розповів Роман Бебех, керівник проекту FootballHub. 

Спортивне медіа обіцяє провести віртуальний тур «за лаштунки» футбольної гри. На стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського встановлять мобільну студію, з якої мовитиме FootballHub. Для глядачів буде проведено аналіз таймів, у перервах покажуть учасників обох команд, у VIP-гостей буду брати живі інтерв'ю, що дасть змогу відчути ефект присутності.

Нагадаємо, футбольний проект FootballHub існує з лютого 2018 року. Він представлений у всіх популярних соціальних мережах: Facebook, Instagram, Twitter і YouTube. Його унікальність – у виробництві власного контенту. Журналісти FootballHub присутні на всіх футбольних матчах, збирають щоденні ексклюзиви та ведуть трансляції з різних подій, пов'язаних із футболом.

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах