ТЕЛЕКРИТИКА

У «1+1 media» відбудеться трансформація

Бізнес

Департамент дистрибуції медіагрупи стане бізнес-юнітом 1+1 media distribution. Про це представники компанії повідомили сьогодні, 28 серпня, на прес-сніданку, присвяченому pay-tv.


Причиною змін стала бізнес-стратегія з розвитку медіагрупи до 2021 року. Мета стратегії – збільшення ринку платного телебачення з прогнозованим досягненням 25% частки ринку відрахувань за контент.

1+1 media distribution планує формування оптимального за тематикою і цільовою аудиторією пакету телеканалів і виведення питань дистрибуції контенту на новий високий рівень, щоб допомогти провайдерам поліпшити попит серед абонентів на їх програмну послугу. Глядачі теж залишаться в плюсі ​​– вони отримають доступ до преміального і ексклюзивного контенту – як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

«Представляючи 1+1 media distribution, ми ставимо для себе завдання об'єднати зусилля гравців індустрії для реанімації Pay TV ринку і сформувати у абонентів культуру споживання контенту. Вважаємо, що консолідація сил правовласників і провайдерів матиме відчутний позитивний вплив на розвиток платного телебачення в Україні, дасть змогу збільшити доходи провайдерів і, відповідно, – обсяги відрахувань правовласникам за контент», – коментує Ярослав Пахольчук, виконавчий директор 1+1 media і директор із розвитку pay-tv-напрямку.

Бизнес

Через тернии к «цифре»

На сьогоднішній день 1+1 media distribution успішно дистрибутує 22 телеканали, серед яких 6 власних, а також є єдиною серед українських медіагруп, яка має в своєму портфоліо ексклюзивні права на трансляцію 12 міжнародних і 4 українських партнерських телеканалів.

Оновлений підрозділ продовжить займатися просуванням як власного контенту, так і контенту партнерських телеканалів, фокусуючись на адаптації міжнародних форматів різних жанрів. 

«1+1 медіа – за ринкові принципи ведення бізнесу, що, в свою чергу, приведе до тривалої і взаємовигідної комунікації всіх гравців і споживачів ринку Pay TV. У радянські часи люди, маючи 3-4 телеканали з цензурованим контентом, звикли отримувати доступ до них безкоштовно. На щастя, сучасним глядачам надана можливість обирати будь-який контент серед великої кількості телеканалів і їх жанрового розмаїття», – коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення групи. 

Мальчевський додає, що, сприймаючи ситуацію, що склалася як даність, більшість абонентів не розуміють необхідності платити за можливість доступу до контенту. 

«Виходячи з цього, в тісній взаємодії з провайдерами наш новий бізнес-юніт працюватиме в напрямку популяризації культури споживання платного, але якісного телебачення серед глядачів, що відчутно позначиться на розвитку медіаіндустрії в цілому», – зазначив директор департаменту.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)