ТЕЛЕКРИТИКА

Вимкнення аналога розорить державний Концерн РРТ

Бізнес

Вимкнення аналогового телебачення, заплановане на липень цього року, може зробити Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення банкрутом за два місяці. Про це гендиректор концерну Петро Семерей заявив під час виступу на конференції Мedia Innovations Technologies у Києві.


Аналогове телемовлення дає Концерну РРТ до 60% доходів. Тому його вимкнення швидко розорить державну компанію і поставить питання про її приватизацію. Петро Семерей вважає, що такий результат вигідний тільки єдиному цифровому провайдеру країни, компанії «Зеонбуд», яка відразу купить те, що від РРТ залишиться.

«Вимкнення аналога вигідне тільки "Зеонбуду" – він стає абсолютним монополістом, – прямо заявив Семерей. – Це дасть змогу йому підняти ціни мовникам удвічі. Я вважаю, що Держцентр радіочастот спеціально прорахував нам частоти потужності меншої, ніж ми замовляли. Ми просили для Києва 4 кВт, а отримали 1,5 кВт. У «Зеонбуду» в Києві стоїть передавач потужністю 2 кВт. Не може бути, щоб потужність сигналу концерну перевищувала потужність сигналу «Зеонбуду». Все зроблено для того, щоб затвердити монополізм «Зеонбуду», а Концерн РРТ поставити на коліна і не дати побудувати ще один мультиплекс. Якщо мета – знищити нас у найкращих українських традиціях, то вже завтра «Зеонбуд» зможе приватизувати Концерн РРТ. Так і завершиться ця схема, про яку всі навколо говорять».

Щоб не допустити руйнування державного концерну і залишитися на плаву, його керівництво запропонувало план із будівництва свого цифрового мультиплексу і покриття сигналом до 90% території країни вже до кінця року. Але, зі слів Семерея, держава в особі Держцентру радіочастот та Нацради з телебачення і радіомовлення навмисне гальмує ці процеси.

Нагадаємо, що ще в березні Кабінет міністрів ухвалив почати вимкнення аналогового телемовлення з 1 липня 2018 року. 

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

Кристос Папаполизос присоединится к управлению группой AGAMA Communications

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах