ТЕЛЕКРИТИКА

Вічний аналог: вимкнення знову перенесли

Бізнес

Епопея з вимкненням аналогового телебачення в Україні триває вже не перший рік, але вона мала добігти кінця вже 1 липня 2018 року. І ось «день Д» знову переноситься. Кабінет міністрів України продовжив терміни мовлення аналогового ТБ до 31 серпня 2018 року. Винятком стали лише Київ і Кіровоградська область, де вимкнення почнеться з 31 липня.


Ще в квітні цього року голова Нацради з телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко заявляв, що вимкнення аналогового телебачення в Києві та одній із областей почнеться наприкінці червня, а до серпня буде відключена вся країна, рішення це остаточне і оскарженню не підлягає. Але дати все одно посунули, поки що лише на місяць.

Нагадаємо, перенесення строків вимкнення аналогового телебачення, швидше за все, автоматично означає і перенесення дати початку кодування супутникового сигналу українських каналів. Як раніше заявляли представники медіагруп, між цими подіями має минути щонайменше півроку.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?