ТЕЛЕКРИТИКА

Ранкову передачу на «UA:Перший» закривають через інтерв’ю з Тимошенко

Бізнес

Неймовірно, але факт: як заявила у прямому ефірі ведуча популярної програми «Доброго ранку, країно!» На каналі «UA:Перший» Тетяна Терехова, сьогодні вранці керівництво Національного суспільного телебачення повідомило працівникам програми про її закриття. Причина – ефір із Юлією Тимошенко.


«Після ефіру з Юлією Тимошенко керівництво Національного суспільного телебачення повідомило, що нас закривають. Тобто канал закриває найрейтинговішу програму в ефірі "UA:Перший" після інтерв'ю з опозиційним політиком. Очевидно, що перед виборами владі не потрібна об'єктивна і незалежна журналістика», – зазначила Терехова у своєму виступі.

Причому це вже не перший випадок, запевняє ведуча, коли на авторів програми чинився тиск через їхню позицію, вкрай незручну владі.

«Нас критикували за те, що ми висвітлюємо провал реформ і показуємо, як дійсно живуть люди. Нам погрожували закриттям після ефірів опозиційних політиків. Ми довгий час успішно чинили опір наступу на програму. Зараз ми розуміємо, що один на один з владою вистояти не зможе жоден творчий колектив», – заявила Тетяна Терехова. 

Нагадаємо, що доленосний для працівників програми «Доброго ранку, країно!» ефір із Юлією Тимошенко відбувся ще 5 липня. Крім іншого, Тимошенко звинуватила Петра Порошенка в переговорах із «ЛНР-ДНР» із метою ескалації війни на сході України і у зриві виборів президента в 2019 році.

Фото – www.facebook.com/pg/dobrogo.ranku.krayino/videos/

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

«Новий канал» подарував собі дизайн до дня народження

Бізнес

Найдорожчий китайський фільм провалився в прокаті

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів