ТЕЛЕКРИТИКА

Українські канали почнуть мовлення на окупованих територіях із Гірника

Бізнес

Як повідомляє прес-служба «Суспільного мовлення», протягом найближчих місяців канали «UA:Перший» та «UA:Донбас» зможуть охопити своїм сигналом райони Авдіївки, Мар'їнки, а також Донецьк і його околиці.


Зазначені вище канали отримали дозволи на тимчасове мовлення на непідконтрольні території. На Донецьк і його околиці сигнал буде спрямовано з нової 190-метрової вежі, яку змонтували в Гірнику (місто районного призначення в Донецькій області. – Ред.).

Дозвіл на мовлення з Гірника, згідно із заявою члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергія Костинського, також отримали «5 канал», «Прямий», ICTV, СТБ і ТРК «Україна».

У процесі запуску мовлення знаходитьсперебуває Перший канал Українського радіо. На етапі отримання дозволу на тимчасове мовлення – «Радіо Голос Донбасу», «UA: Радіо Промінь», Radio ROKS Ukraine, Tryzub FM і «Перець FM».

Також протягом наступних кількох місяців планується збільшення потужності телевізійного мовлення з локального мультиплексу Концерну РРТ у Волновасі до 2 кВт, що дасть змогу збільшити покриття в Донецькій області, зокрема й на тимчасово окупованих територіях.

Фото: Facebook

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)