ТЕЛЕКРИТИКА

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Бізнес

Національна академія телевізійних наук США опублікувала список претендентів на премію Emmy Awards. Одним із претендентів став українець Олег Кульчицький, технічний директор студії LeDoyen і звукорежисер.


Олег Кульчицький отримав номінацію на премію News & Documentary Emmy Awards у категорії «Найкращий звук» за роботу над стрічкою «Плач із Сирії» (Cries from Syria). Фільм розповідає історію збройного конфлікту на Близькому Сході очима сирійських активістів і мирного населення. Стрічка була випущена в 2017 році каналом HBO. Режисером фільму став ізраїльтянин Євген Афінеєвський. «Плач із Сирії» бореться за премію «Еммі» в трьох категоріях, зокрема – «Найкращий звук».

_

_

Для Кульчицького це не перша престижна номінація – в 2016 році звукорежисера і команду фільму «Зима у вогні» про події Революції гідності номінували на Golden Reel Awards за «Найкращий монтаж звуку в документальному фільмі». Фільм також претендував на премію «Оскар».

Нагадаємо, новинна і документальна премія «Еммі» (News & Documentary Emmy Awards) з 1980 року вручається за найкращі журналістські та документальні фільми Американською національною телевізійною академією.

Цього року церемонія вручення нагород відбудеться 1 жовтня в Нью-Йорку.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут