ТЕЛЕКРИТИКА

За останній рік стримінг лінійного телебачення зріс на 63%

Бізнес

Conviva, яка вимірює та аналізує стримінг лінійного телебачення, провела дослідження, згідно з яким загальний час перегляду стримінга лінійного ТБ зріс у США на 63% з 2017 року.


Послугами платформи Conviva користуються телеканали Discovery Channel, HBO, CBS, Sky, відеосервіс Hulu та інші компанії.

«Споживання потокового телебачення не виказує ознак уповільнення, і мовники прагнуть забезпечити належну якість онлайн-стримінгу», – зазначив генеральний директор Conviva Білл Демас (Bill Demas). З його слів, глядачі стають все менш лояльні до стримінгу поганої якості та вибирають пристрій, здатний забезпечити максимально плавну передачу сигналу. У цьому сенсі провайдери повинні орієнтуватися на стримінг лінійного телебачення, щоб відповідати зростаючим стандартам глядачів, переконаний Білл Демас. 

Найбільше зростання переглядів відбулося серед підключених до ТВ, куди Conviva включила ігрові приставки Microsoft Xbox One, Sony PlayStation 4/4 Pro, медіаплеєри Amazon Fire TV, Apple TV, Google Chromecast і Roku. На мобільних пристроях перегляди зросли на 57%. Цікаво, що кількість переглядів на класичних комп'ютерах упала на 18%. 

Автори дослідження повідомляють, що під час Чемпіонату світу 2018, що проходив у Росії, спостерігалося збільшення трафіку онлайн-стримінгу в глобальних масштабах на 10%. З повними результатами звіту можна ознайомитися тут.

Джерело: Телеспутник

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Валерій Варениця розповів як на Плюсах зміняться ціни на телерекламу наступного року

Бізнес

Як провайдерам платного телебачення навчитися правильно пакетувати телеканали. Майстер-клас Сергія Бойка

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»