ТЕЛЕКРИТИКА

«Тоніс» найближчим часом змінить назву

Бізнес

Команда, яка взялася за перезапуск телеканалу «Тоніс» – колишній генеральний продюсер NewsOne Олексій Семенов і телеведучі Євген Кисельов і Матвій Ганапольський, працюють над зміною назви каналу. Про це в інтерв'ю газеті «День» розповів Кисельов.

"«Тоніс» – це назва, яка доживає останні дні. Щойно ми пройдемо всі формальні процедури в Національній раді з питань телебачення і радіомовлення, канал отримає нове, гучне ім'я", – сказав телеведучий, додавши, що поки не може її назвати.

Своєю чергою генпродюсер каналу Олексій Семенов розповів, що нова команда хоче зробити з «Тонісу» аналог американського каналу CNN. "Навіть незважаючи на те, що ми займалися цими двома інформаційними каналами в Україні (створенням «112 Україна» і перезапуском NewsOne), вони не були CNN і BBC. Вони були, умовно кажучи, простими першопрохідцями такого стилю мовлення. Ми ж хочемо зробити аналог CNN. А для цього треба змінити не лише форму, а й зміст", - зазначив він.

Зі слів генпродюсера, в основі змісту такого телеканалу має бути якісна аналітика, а щоб її надати глядачеві, телеведучим необхідно більше часу. "Ми дамо їм цей час. Глядач усе побачить і зрозуміє наші переваги", – сказав Семенов.

Нагадаємо, у березні Кисельов, Ганапольський і Семенов були офіційно представлені колективу телеканалу «Тоніс». Пізніше екс-голова Київської міської держадміністрації Володимир Макеєнко повідомив, що купив 9,5% каналу. Про те, що тепер чекає на «Тоніс», читайте в  нашому матеріалі.

Фото: Nv.ua

Статті до теми

Теги

Главное в разделе

Бізнес

Валерій Варениця розповів як на Плюсах зміняться ціни на телерекламу наступного року

Бізнес

Як провайдерам платного телебачення навчитися правильно пакетувати телеканали. Майстер-клас Сергія Бойка

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»