ТЕЛЕКРИТИКА

The Next Big Thing. Generation: розмова з Олександром Ткаченком

Бізнес

У найближчий четвер, 12 липня, в Києві відбудеться public talk із генеральним директором «1+1 медіа» Олександром Ткаченком. Розмова піде про сьогодення і майбутнє українських медіа, тренди, тенденції та ризики.


Олександр Владиславович розповість, на які тенденції телеперегляду варто звернути увагу, щоб залишатися на плаву і підвищувати рейтинги не тільки сьогодні, а й у найближчому майбутньому. Майстер-клас відбудеться 2 липня о 19:00 в хабі INVERIA (вул. Володимирська, 49а). Зареєструватися можна тут.

А тим часом до соціального флешмобу #янемовчупросвоїідеї, який триває у рамках пітчингу The Next Big Thing. Generation, долучається усе більше зірок шоу-бізнесу та медійників. Участь у флешмобі вже взяли Женя Галич і Дмитро Каднай, лідери груп O.Torvald і KADNAY, співачки TARABAROVA і Michelle Andrade, співак OLEYNIK, актриса серіалу «Школа» Ліза Василенко, ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв, ведуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко, ведуча «ПроФутбол» Олександра Лобода і актор Гарік Бірча.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Кристос Папаполизос присоединится к управлению группой AGAMA Communications

Бізнес

У «112 Украина» появился новый PR-директор

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд