ТЕЛЕКРИТИКА

The Next Big Thing. Generation: розмова з Олександром Ткаченком

Бізнес

У найближчий четвер, 12 липня, в Києві відбудеться public talk із генеральним директором «1+1 медіа» Олександром Ткаченком. Розмова піде про сьогодення і майбутнє українських медіа, тренди, тенденції та ризики.


Олександр Владиславович розповість, на які тенденції телеперегляду варто звернути увагу, щоб залишатися на плаву і підвищувати рейтинги не тільки сьогодні, а й у найближчому майбутньому. Майстер-клас відбудеться 2 липня о 19:00 в хабі INVERIA (вул. Володимирська, 49а). Зареєструватися можна тут.

А тим часом до соціального флешмобу #янемовчупросвоїідеї, який триває у рамках пітчингу The Next Big Thing. Generation, долучається усе більше зірок шоу-бізнесу та медійників. Участь у флешмобі вже взяли Женя Галич і Дмитро Каднай, лідери груп O.Torvald і KADNAY, співачки TARABAROVA і Michelle Andrade, співак OLEYNIK, актриса серіалу «Школа» Ліза Василенко, ведучий «Сніданку з 1+1» Єгор Гордєєв, ведуча «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко, ведуча «ПроФутбол» Олександра Лобода і актор Гарік Бірча.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

«Новий канал» подарував собі дизайн до дня народження

Бізнес

Найдорожчий китайський фільм провалився в прокаті

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів