ТЕЛЕКРИТИКА

Телерейтинги: перемога хорватів і боротьба за місце під сонцем

Апогей футбольного апофеозу згуртував українських глядачів

Бізнес

Те дощ, то спека, липень, громадяни у відпустках. Тож, здавалося б, не до телевізора нам. Проте боротьба за рейтинги триває. Минулого тижня пройшли чвертьфінали Чемпіонату світу з футболу, який у нас нібито бойкотують.


І все ж, скільки саме українців, незважаючи на бойкот, подивилися чвертьфінал? І якими продуктами телеканали намагалися перебити популярність футболу? Давайте розберемося.

Продовжуємо бойкотувати футбол

Фото: www.fifaworldcupthisyear.tk

Бойкот трансляції Чемпіонату світу з футболу на «Інтері» у минулі вихідні досяг свого апогею. Дивились майже всі. Звісно, найзначніші цифри отримала гра Хорватії з Росією (субота, 20:50) – 30,6% за аудиторією 18-54 (50k +). Тобто третина глядачів у суботу ввечері вирішила все-таки подивитися цей матч. Матч Швеції і Англії того ж дня минув спокійніше (16:50) – 19,1%.

Футбол не відпустив глядачів і вночі. Після закінчення чвертьфіналів на «Інтері» вийшла передача «Велика гра» (00:00) – 18,4%. У п'ятницю футбол теж дивилися: матч Бразилії та Бельгії (20:50) – 23%, а Уругваю з Францією – 19%. 

Продовжуємо бойкотувати. Попереду ще півфінали, матч за третє місце і гранд-фінал. 

Кіно і шоу

Фото: кадр з фільму «Згадати все» (2012)

Звичайно, протиставити щось велиому футболу було дуже складно. Вечора п'ятниці і суботи виявилися не найвдалішим часом для інших програм. Але є щасливчики. Бій спорту традиційно дали мелодрами на каналі «Україна». ЙЦього разу не так успішно, але фільму «Криве дзеркало душі» (субота, 21:35) усе-таки вдалося трохи відтягнути аудиторію у росіян з хорватами – 16,5% (18-54 [50k +]).

Канал ICTV у цей час крутив фантастику. Спочатку кінофільм «Початковий код» (20:15), а потім «Згадати все» (22:00), щоправда не класичний, з Арнольдом Шварценеггером, а ремейк 2012 року. І дарма, можливо, Арнольд поборовся б з трансляцією футболу успішніше. А так обидва фільми отримали однакові показники – 7,2%. 

Нелегко було й телевізійним шоу. «Вечірній квартал» на «1+1» (субота, 21:10) минулого тижня отримав 8%, що на 3% менше, ніж раніше. Зате на тому ж «1+1» раптово непогано поборолися за частку «Українські сенсації. Останній політ до моря» (20:15) – 9,9%. Воно й зрозуміло, тема затримки рейсів і зриву відпусток у розпалі літа вкрай хвилює українців. У п'ятницю знову дещо просіла «Ліга сміху» (20:10, «1+1»), яка непогано набрала минулого тижня – 7,6% проти 9,5% раніше.

Підсумкові новини

Серед підсумкових випусків новин найбільше глядачів подивилися «ТСН. Тиждень» (неділя, 20:40, «1+1») – 17,1% (порівняно з попереднім тижнем наростили 6,2%), «Факти тижня. 100 хвилин з Оксаною Соколовою» (неділя, 18:45, ICTV) – 14,5% (наростили 3,9%) і «Події тижня» з Олегом Панютою (неділя, 19:00, канал «Україна») – 8, 9% (втратили 3,1%).

Футбол цієї п'ятниці знову допоміг «Подробицям тижня» (20:00, «Інтер»), які вписалися між двома матчами, наростити показники – 7,6%, що на 1,8% більше, ніж було.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»