ТЕЛЕКРИТИКА

Телерейтинги: любовні драми на ТРК «Україна» відправили в нокаут голівудських супергероїв

Бізнес

Ці вихідні стали одними з найспекотніших за останні сто років. Чого, на жаль, не можна сказати про показники телеперегляду цього вікенду. Рятуючись від апокаліптичного антициклону, українці, схоже, віддали перевагу відпочинку на свіжому повітрі,а не на дивані перед телевізором. Ті ж, кому не пощастило опинитися на природі, зупинили свій вибір на серіальних драмах ТРК «Україна» і радянській романтиці «Інтера» або обрали голлівудських супергероїв.


Без гучних прем'єр, сенсацій і спецпроектів – в передчутті спекотних днів профільні українські телеканали вирішили не балувати глядачів новинками і дати спокійно відпочити. У ранковому слоті вже не першу суботу в лідери за частками виходять мультфільми на телеканалі ТЕТ. Історія кумедної мочалки Губки Боба (7,9% за аудиторією 18-54) практично не поступається за показниками телеперегляду реаліті-шоу «Нового каналу» «Ревізор: магазини» (6,8%), «Сніданку з 1+1» (10 ,3%) і «Все буде смачно» (9,7%) на СТБ.

З високими показниками частки на телеканалі «Інтер» відбувся показ відразу двох фільмів радянського режисера Івана Лукинського. Про цілину, робітничі суботники і кохання до смерті – стрічки «Солдат Іван Бровкін» та «Іван Бровкін на цілині» зібрали частку в середньому 14% за аудиторією 18-54, випередивши за показниками повтор фіналу «Голосу країни 8» (6,4%) і комедійний серіал «Копи на роботі» на ICTV (5,1%).

Кадр із фільму «Солдат Іван Бровкін» (1955)

На цьому ностальгічні козирі «Інтера» не закінчилися. Слідом за картинам Лукинського в денному праймі на екрани вийшли «Дачна поїздка сержанта Цибулі» Миколи Літуса, зібравши 14,7% аудиторії, відразу після неї – «Максим Перепелиця» Анатолія Граника (14,5%).

Чарівний Леонід Биков у ролі Максима Перепелиці

Справжня суботня боротьба за аудиторію почалася вже у вечірньому праймі. Так, у лідери за телепереглядом вийшли відразу два серіали телеканалу «Україна» «Я ніколи не плачу» (14,5%) і «Гидке каченя» (17,2%). З високими показниками пройшов і новий випуск «Вечірнього кварталу» на «1+1». При цьому повтор телесеріалу «Заборонене кохання» на «Інтері», можна сказати, «пролетів». Якщо в 2016 році прем'єра душевної історії про стосунки мами та дитини увійшла в усі топи з телеперегляду, зібравши біля екранів понад 4 мільйони українців, то, мабуть, вдруге «Заборонене кохання» ніхто переживати не захотів. Серіал ледь зібрав частку 7,9% у слоті з 19:00 до 20:00.

Кадр із серіалу «Заборонене кохання»

За аудиторією 4-35 безперечними лідерами стали саги про супергероїв і голлівудські мультфільми. Козирем «Нового каналу» на цих вихідних став «Мадагаскар-3», якому вдалося в ранкових слотах у неділю зібрати 20,4% комерційної частки. Мультфільм про зоопарк навіть примудрився випередити дві частини «Трансформерів», які розташувалися в телепрограмі «Нового» у вечірньому праймі. Так, у слоті 19:00-23:50 за цільовою аудиторією 4-35 комерційна частка телеперегляду фантастичного бойовика становила в середньому 14%.

Кадр із фільму «Геракл. Народження легенди» (2013)

Історії про героїв приготував на неділю і телеканал ICTV. У слоті з 13:00 до 19:00 канал вирішив продемонструвати відразу три фільми про войовничу силу – «Геракл. Народження легенди» (10,2% за аудиторією 18-54), «Гладіатор» (9,2%) і «Геркулес» (9,7%). Але, на жаль, телевізійний екран зовсім не схожий на арену Колізею. У показниках частки за аудиторією 18-54 давньогрецькі і давньоримські титани поступилися телесеріалу на ТРК «Україна» «Доля на ім'я кохання», що зібрав понад 20% частки в слотах 13:00-18:00.

Кадр із серіалу «Доля на ім'я кохання»

Крім того, в ці вихідні високу планку з телеперегляду зберегли за аудиторією 18-54 відразу два проекти СТБ «Слідство ведуть екстрасенси» (16,2%) і «Один за всіх» (19,6%). А з серіалів зберігає частку аудиторії вище 10% проект «Відділ 44» на ICTV.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Бізнес

Втеча від проблемного кіно