ТЕЛЕКРИТИКА

Телерейтинги: «Голос країни» – в топі, а «Молодий папа» не злетів

Що українські глядачі дивилися на вихідних

Бізнес

На цих вихідних українці дивилися улюблені серіали та шоу, а ось до новинок поставилися з недовірою. «Голос країни» рухається до фіналу сезону, «Битва екстрасенсів» не здає позицій.


У листопаді 2017 року телеканал «Інтер» запустив прем'єрну лінійку «Сильні серіали», у рамках якої періодично показує відомі телефільми останніх років. І ось, після шпигунської драми «Німеччина-83» і серіалу «Бюро легенд» настала черга популярного 10-серійного телефільму «Молодий папа» з Джудом Лоу. Його показували три дні, відразу по три серії – з 22:00 до 02:00.

«Молодий папа»

_

_

Прем'єра не вдалася. Охочих три дні поспіль дивитися серіал до глибокої ночі виявилося не так вже й багато. П'ятницю «Папа» почав з показником 3,3% (аудиторія 18-54), а неділю завершив із 3,1%. Це навіть менше, ніж у російського серіалу «Я прийду сама», який «Інтер» показував у тому ж слоті 8 квітня.

Чим пояснюється такий дивний час і експрес-швидкість показу «Молодого папи», сказати складно. Втім, досі невідомо, як «Інтер» зміг отримати права на популярний телефільм. Тож істина, швидше за все, десь поруч.

Кіно вихідного дня

_

_

Увечері суботи та неділі українці традиційно дивилися повнометражні кінофільми на ICTV і «Новому каналі». Успішно прокрутивши глядачам у минулі вихідні всю лінійку фільмів «Мумія», канал ICTV цього разу зайшов із козирів і показав у суботу о 21:00 вічного «Термінатора 2: Судний день» (12,6%, 18-54). «Новий канал» згадав про найвідоміші фільми з Джимом Керрі та в неділю показував їх із обіду (13:00) і до вечора (19:00) з дуже непоганими показниками. «Ейс Вентура» – 7,5%, «Ейс Вентура: Поклик природи» – 9,1%, «Маска» – 10,7%.

Втім, основна увага телеглядачів, як зазвичай, дісталася мелодрамам на каналі «Україна». У суботу (17:00) хороші показники отримав український телефільм «Коли настане світанок» – 14,1%. У неділю дивилися «Обираючи долю» (16,3%) і ще одну мелодраму «Інша я» (17,6%). Диктатура вітчизняних мелодрам триває.

Телешоу

_

_

Передфінальний випуск восьмого сезону шоу «Голос країни» знову зібрав біля екранів чимало глядачів недільного вечора (20:50) – 15,5% і 13,6%, аудиторія 15-84 (50k +) і 15-84 відповідно. Щоправда, ці показники дещо нижчі, ніж у двох попередніх випусків, але позиції не втрачені, а цього тижня має відбутися грандіозний фінал. У суботу ввечері лідером у своєму слоті (21:00) став повтор «Вечірнього кварталу» – 15,2% (18-54). У неділю з 19:00 українці традиційно дивилися «Битву екстрасенсів 18» на СТБ – 16,6%.

Підсумкові новини

Серед підсумкових випусків новин лідирує як і раніше «ТСН. Тиждень» із показником 12,6% (аудиторія 18-54). На другому місці опинилися «Події тижня з Олегом Панютою» (канал «Україна») – 11,6%. «Факти тижня» (ICTV) – 9%, «Подробиці тижня» («Інтер») – 5,4%.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

Кристос Папаполизос присоединится к управлению группой AGAMA Communications

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах