ТЕЛЕКРИТИКА

Із зірками станцює всесвітньо відомий боксер

Бізнес

Естафета учасників нового сезону легендарного шоу «Танці з зірками» на «1+1» триває! Нагадаємо, що в рамках #танціззіркаміchallenge зірки передають танцювальний виклик один одному, запрошуючи таким чином взяти участь у проекті. А тепер, друзі мої, маленька сенсація: сьогодні свою відповідь на виклик, який кинула телеведуча Маша Єфросиніна, дав Денис Берінчик.


Якщо ви не знаєте, хто такий Денис Берінчик, то ви, очевидно, ніколи не вмикали свій телевізор. Денис – знаменитий український боксер: срібний призер Олімпійських ігор 2012 року, срібний призер чемпіонату світу 2011 року, володар титулу чемпіона світу в легкій вазі, дворазовий чемпіон України і заслужений майстер спорту з боксу. Він відомий своїми ефектними виходами на ринг у національних українських костюмах і верхи на коні. У світовому рейтингу український боксер посідає вісімдесят третє місце.

На своїй сторінці в соціальній мережі спортсмен опублікував відео з боксерського рингу, в якому погодився взяти участь у новому сезоні проекту і виконав кілька танцювальних па. Крім того, Денис передав #танціззіркаміchallenge майстру спорту зі спортивної аеробіки і тренеру Аніті Луценко.

Втім, зовсім не обов'язково, що в ефірі шоу Денис обов'язково станцює саме з Анітою. По-перше, не факт, що Аніта Луценко прийме виклик випробувати свої танцювальні здібності на паркеті шоу. А по-друге, з ким із професійних танцівників вийде на паркет Денис Берінчик, глядачі телеканалу «1+1» дізнаються лише в новому сезоні «Танців з зірками».

Глядачі телеканалу «1+1» зможуть побачити новий сезон оновленого проекту «Танці з зірками» вже цієї осені. Нагадаємо, що в новому сезоні збільшиться кількість прямих ефірів і зірок-учасників порівняно з минулим роком – уже цієї осені глядачі зможуть голосувати за 14 зіркових танцюристів. Крім того, продюсери заінтригували глядачів можливою участю в проекті зірки американської версії шоу. Як ви вважаєте, хто це може бути?

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше