ТЕЛЕКРИТИКА

«Суперсімейка-2» зібрала рекордну суму в прокаті за перший вікенд

Бізнес

Спільна стрічка студій Disney і Pixar зібрала за перші вихідні $180 млн, що є рекордом для анімаційних фільмів. Попередній рекорд установив мультфільм «У пошуках Дорі», який заробив у дебютний вікенд $135 млн.


За кордоном «Суперсімейка-2» зібрала $51,5 млн. Голова відділу дистрибуції компанії Disney Кейтлін Тафф переконана, що успіх нової стрічки забезпечила репутація першого фільму про суперсімейку, яку високо оцінили глядачі та критики. Перший фільм про дивну сім'ю стартував у 2004 році зі зборами в $70,5 млн. Він отримав «Оскара» за найкращий анімаційний фільм і заробив $633 млн у загальносвітовому прокаті.

У другій частині мультфільму сім'я зі суперздатностями намагається всіляко врятуватися від надокучливих журналістів. Однак їм це погано вдається. Незабаром з'ясовується, що місіс Винятковість (мати сімейства) виглядає в кадрі зночно краще, ніж її чоловік, тому останньому доводиться виконувати «жіночі обов'язки» іта доглядати за дітьми.

Стрічку озвучували Голлі Гантер, Крейг Т. Нельсон, Сара Воуелл і Семюел Л. Джексон, до них приєдналися Боб Оденкірк, Кетрін Кінер і Софія Буш. Сценарій сіквела писав Бред Берд. 

Таким чином, «Суперсімейка-2» стала третьою найприбутковішою стрічкою цього року (за зборами за дебютний тиждень). Її випереджають картини виробництва Disney і Marvel «Чорна Пантера» ($202 млн) і «Месники: Війна нескінченності» ($257,7 млн).

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»