ТЕЛЕКРИТИКА

«Суперсімейка-2» зібрала рекордну суму в прокаті за перший вікенд

Бізнес

Спільна стрічка студій Disney і Pixar зібрала за перші вихідні $180 млн, що є рекордом для анімаційних фільмів. Попередній рекорд установив мультфільм «У пошуках Дорі», який заробив у дебютний вікенд $135 млн.


За кордоном «Суперсімейка-2» зібрала $51,5 млн. Голова відділу дистрибуції компанії Disney Кейтлін Тафф переконана, що успіх нової стрічки забезпечила репутація першого фільму про суперсімейку, яку високо оцінили глядачі та критики. Перший фільм про дивну сім'ю стартував у 2004 році зі зборами в $70,5 млн. Він отримав «Оскара» за найкращий анімаційний фільм і заробив $633 млн у загальносвітовому прокаті.

У другій частині мультфільму сім'я зі суперздатностями намагається всіляко врятуватися від надокучливих журналістів. Однак їм це погано вдається. Незабаром з'ясовується, що місіс Винятковість (мати сімейства) виглядає в кадрі зночно краще, ніж її чоловік, тому останньому доводиться виконувати «жіночі обов'язки» іта доглядати за дітьми.

Стрічку озвучували Голлі Гантер, Крейг Т. Нельсон, Сара Воуелл і Семюел Л. Джексон, до них приєдналися Боб Оденкірк, Кетрін Кінер і Софія Буш. Сценарій сіквела писав Бред Берд. 

Таким чином, «Суперсімейка-2» стала третьою найприбутковішою стрічкою цього року (за зборами за дебютний тиждень). Її випереджають картини виробництва Disney і Marvel «Чорна Пантера» ($202 млн) і «Месники: Війна нескінченності» ($257,7 млн).

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Кристос Папаполизос присоединится к управлению группой AGAMA Communications

Бізнес

У «112 Украина» появился новый PR-директор

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Новий ведучий «Орла та решки» з’явиться в недільному випуску

Культура

Феномен «Охоронця»: як нехитрий серіал побив рейтинговий рекорд