ТЕЛЕКРИТИКА

Судді «Короля десертів» зізналися, які солодощі їх свого часу вразили

Бізнес

Члени журі проекту розповіли, які кулінарні шедеври їм довелося скуштувати в житті та від яких вони залишилися в особливому захваті.


Восени на телеканалі «1+1» стартує реаліті-шоу «Король десертів», у якому учасники боромуться за звання найкращого кондитера України. Ведучим шоу стане Володимир Остапчук, а оцінювати шедеври конкурсантів будуть бренд-шеф ресторану Comme Il Faut Стефан Вайттінадан, засновниця кулінарної академії і автор книжок Тетяна Вербицька і власник іменних кондитерських Кирило Сміян.

Звичайно, за час кулінарної діяльності та експериментів з десертами судді майбутнього реаліті-шоу скуштували чимало солодощів. Так, Тетяна Вербицька розповіла, що одного разу в ресторані володаря двох зірок Мішлен Алена Дюкасса «Le Meurice» (Франція) куштувала тістечка у вигляді лимона, горіха, мигдалю, лайма і навіть їла солодкі устриці і чорну ікру, які насправді виявилися шоколадом і кульками соку. 

«Не скуштувавши десерт, ні за що не зрозумієш, що перед тобою не справжні ікра, лимон або груша. А головне – це дуже смачно!» – підсумувала свої солодкі спогади Вербицька. 

Бізнесмену Кирилові Сміяну також запам'яталося французьке тістечко під назвою Bamboo від японського кондитера Садахару Аокі – бісквіт «Джоконда» з кремом із зеленого чаю. 

Парижанин Стефан Вайттінадан, який вже 15 років живе і працює в Україні, зізнався, що найбільше в житті його здивували солодощі на кастингу реаліті «Король десертів». Стефан не раз говорив, що закоханий в українську кухню, але найбільше його здивував торт у вигляді книжки на одному з кастингів.

«Уявляєте, сторінки десерту-книги можна було гортати. Це неймовірно!» – захоплюється шеф-кухар. 

Нагадаємо, що проект «Король десертів» стартує в новому телевізійному сезоні на каналі «1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше