ТЕЛЕКРИТИКА

«Сніданок з 1+1» готує фільм про Кузьму Скрябіна до дня народження артиста

Бізнес

17 серпня Андрієві Кузьменку, лідерові гурту «Скрябін», який загинув у автокатастрофі, виповнилося б 50 років. Команда ранкового шоу «Сніданок з 1+1» вирішила підготувати документальний фільм про артиста під назвою «З днем народження, Чувак».


Глядачам фільму розкажуть про Андрія Кузьменка як про сина, батька, чоловіка і друга. Ведучий «Сніданку» Руслан Сенічкін, працюючи над проектом, поспілкувався з батьком і дружиною Андрія – вони ще жодного разу не давали інтерв'ю після загибелі Кузьми.

Спогадами про музиканта поділиться його мати Ольга Михайлівна, а також учасники першого і другого складу групи «Скрябін», Святослав Вакарчук, музичний критик Ярослав Лодигін і найкращий друг Кузьми – гітарист Олег Турко (Лесик).

«Для нашої команди цей проект експериментальний – "Сніданок" вперше взявся за створення документального кіно. Ми пам'ятали про день народження Кузьми і дуже хотіли зробити щось особливе, не обмежуючись просто інтерв'ю або сюжетом зі спогадами, адже Кузьма – це ціла епоха. У нашому фільмі ми вирішили розповісти про період історії країни крізь призму його пісень, від першої – "Чуєш біль", до останньої – "Кінець фільму"», – коментує проект директор департаменту ранкового мовлення каналу «1+1» Юлія Жмакіна. 

У стрічці «З днем ​​народження, Чувак» пролунають кавери на пісні «Скрябіна» у виконанні молодих українських музикантів. Спеціально для зйомок фільму була створена кімната спогадів зі старими фото, афішами та особистими речами Кузьми. 

«Коли під час роботи над фільмом ми спілкувалися з фанами Кузьми, нас вразило, що всі вони досі говорять про нього в теперішньому часі та ставляться як до близького приятеля, називаючи не інакше як «чуваком» або «дядьком». Ми довго думали над назвою фільму, але вирішили зупинитися на «З днем ​​народження, Чувак». Нам здається, ця фраза якнайточніше передає атмосферу фільму. І саме з цього звернення Руслана Сенічкіна починається фільм», – розповідає креативний продюсер «Сніданку з 1+1» Ірина Никончук. 

Фільм «З днем ​​народження, Чувак» вийде на каналі «1+1» 17 серпня в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс