ТЕЛЕКРИТИКА

«Сніданок з 1+1» готує фільм про Кузьму Скрябіна до дня народження артиста

Бізнес

17 серпня Андрієві Кузьменку, лідерові гурту «Скрябін», який загинув у автокатастрофі, виповнилося б 50 років. Команда ранкового шоу «Сніданок з 1+1» вирішила підготувати документальний фільм про артиста під назвою «З днем народження, Чувак».


Глядачам фільму розкажуть про Андрія Кузьменка як про сина, батька, чоловіка і друга. Ведучий «Сніданку» Руслан Сенічкін, працюючи над проектом, поспілкувався з батьком і дружиною Андрія – вони ще жодного разу не давали інтерв'ю після загибелі Кузьми.

Спогадами про музиканта поділиться його мати Ольга Михайлівна, а також учасники першого і другого складу групи «Скрябін», Святослав Вакарчук, музичний критик Ярослав Лодигін і найкращий друг Кузьми – гітарист Олег Турко (Лесик).

«Для нашої команди цей проект експериментальний – "Сніданок" вперше взявся за створення документального кіно. Ми пам'ятали про день народження Кузьми і дуже хотіли зробити щось особливе, не обмежуючись просто інтерв'ю або сюжетом зі спогадами, адже Кузьма – це ціла епоха. У нашому фільмі ми вирішили розповісти про період історії країни крізь призму його пісень, від першої – "Чуєш біль", до останньої – "Кінець фільму"», – коментує проект директор департаменту ранкового мовлення каналу «1+1» Юлія Жмакіна. 

У стрічці «З днем ​​народження, Чувак» пролунають кавери на пісні «Скрябіна» у виконанні молодих українських музикантів. Спеціально для зйомок фільму була створена кімната спогадів зі старими фото, афішами та особистими речами Кузьми. 

«Коли під час роботи над фільмом ми спілкувалися з фанами Кузьми, нас вразило, що всі вони досі говорять про нього в теперішньому часі та ставляться як до близького приятеля, називаючи не інакше як «чуваком» або «дядьком». Ми довго думали над назвою фільму, але вирішили зупинитися на «З днем ​​народження, Чувак». Нам здається, ця фраза якнайточніше передає атмосферу фільму. І саме з цього звернення Руслана Сенічкіна починається фільм», – розповідає креативний продюсер «Сніданку з 1+1» Ірина Никончук. 

Фільм «З днем ​​народження, Чувак» вийде на каналі «1+1» 17 серпня в ефірі ранкового шоу «Сніданок з 1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше