ТЕЛЕКРИТИКА

ШІ від Getty Images допоможе ЗМІ ілюструвати матеріали

Бізнес

Найбільше в світі фотоагентство запускає новий інструмент із застосуванням штучного інтелекту. Він допоможе видавцям знаходити правильну картинку для історій на основі аналізу журналістського тексту.


Штучний інтелект буде «читати» статтю і підбирати для неї найкращий візуальний контент, по суті виконуючи частину роботи автора матеріалу. Інструмент під назвою Panels by Getty Images задіє в роботі фільтри, які спеціально настроюються, а згодом він також буде самовдосконалюватися.

_

_

Для того щоб запустити сервіс в роботу, необхідно скопіювати і вставити свою статтю у спеціальне віконце. ШІ обробить текст і спробує його «зрозуміти», а потім запропонує кілька рядів зображень, обраних не тільки на основі ключових фраз, а й на значенні цілих речень або абзаців.

Проте втручання людини все ж буде необхідно. Так, автор матеріалу зможе самостійно уточнювати пошук, редагуючи ключові слова.

«Видавці знаходяться під великим тиском, – говорить віце-президент з даних в Getty Images Ендрю Гамільтон. – Їм потрібно публікувати все більше і більше контенту, робити це швидше і отримувати більшу залученість, тому що йде боротьба за увагу клієнтів».

Однак віце-президент компанії впевнений, що роботу людини штучний інтелект не відбере.

«ШІ – це інструмент, але влада все ще перебуває в руках редактора», – заявляє Гамільтон.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше