ТЕЛЕКРИТИКА

З речами на виліт: Twitter змінить політику взаємодії зі сторонніми застосунками

Бізнес

Twitter значно обмежить можливості для розробників, які створюють власні сторонні застосунки для клієнтів мікроблога.


Учора в офіційному блозі Twitter з'явилося повідомлення для розробників про зміну в API (інтерфейс взаємодії між сайтом і сторонніми програмами).

Після 16 серпня Twitter пообіцяв скасувати ключову частину доступу сторонніх застосунків до свого сервісу. У результаті твіти сторонніх програм не будуть з'являтися в режимі реального часу, а push-повідомлення від них будуть надходити користувачам із затримкою.

У результаті цих змін постраждають такі неофіційні сторонні застосунки як Tweetbot, Tweetings і Twitterrific. Вони втратять автоматичне оновлення стрічки і push-повідомлень, що означає втрату клієнтського інтересу й уваги.

Наприклад, із застосунком Twitterrific, який дає можливість кастомізувати власні твіти (змінювати шрифти, розміри, стилі та ін.), а також регулювати власну стрічку новин, буде складніше оперативно звертатися до користувача.

Крейг Хоккенберрі, розробник програми Twitterrific, сказав виданню The Verge, що нові умови взаємодії погіршать багато функцій його застосунку. Взяти хоча б ситуацію з переглядом онлайн-трансляцій – через затримку push-повідомлень про початок трансляції, користувачі можуть просто не побачити її. 

Для більшості звичайних користувачів нічого страшного в цьому немає, однак для тих, кому важливо першими читати твіти або дивитися трансляції в момент їх появи в мережі (наприклад, для журналістів, підписаних на медіаперсон або політиків) ситуація складеться не найкращим чином.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Найважливіший бій у кар’єрі Усика – вже цієї суботи

Бізнес

Нацрада роздала ліцензії на мовлення на Донбасі

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Голосування: обираємо найкращий ролик про перехід на «цифру»

Дуся

Маша Єфросиніна прийняла естафетну паличку «Танців з зірками»

Культура

Мінус Меган, плюс Кетрін: чого чекати від 8 сезону «Форс-мажорів»

Культура

3 головні іноземні фільми Одеського кінофестивалю