ТЕЛЕКРИТИКА

Режисером серіалу «Чорний ворон» став постановник «Гнізда горлиці»

Бізнес

Екранізацію однойменного роману Василя Шкляра «Чорний ворон» в Україні знімають вже другий рік. І варто було тільки фанатам історичної драми почати сподіватися, що стрічка ось-ось потрапить на екрани телевізорів, автори екранізації заявили про кадрові зміни. Що означає – раніше літа фільму «Чорний ворон» очікувати не варто.


Сьогодні стало відомо, що вже насиджене режисерське крісло Олега Туранського передадуть Тарасові Ткаченку ( «Гніздо горлиці»). Чи то «1+1 медіа» вже втомилося чекати, коли стрічка вийде на екрани, чи то просто – не спрацювалися. Що насправді стало причиною кадрових змін, не повідомляється. Але, як то кажуть, все, що не робиться, – на краще. Так, залишається тільки сподіватися, що свіжий погляд одного з найзатребуваніших сьогодні в Україні режисерів Тараса Ткаченка допоможе пожвавити цю історичну драму, що ледь не пішла в традиційний довгобуд. Адже у Тараса Ткаченка вже є успішний досвід роботи не тільки з повнометражним художнім кіно, а й з документальною хронікою. Так, у 2014 році стрічку «Кобзар» високо оцінили в наукових колах і навіть визнали «найбільш наближеним фільмом до історичної правди».

Крім цього, стрічка встигла побувати на «Берлінале» в 2013 році і забрати нагороду за найкращий неігровий фільм в рамках конкурсу робіт про життя і творчість Тараса Шевченка, який також в 2013 проводило Державне агентство з питань кіно. Ну і, звичайно ж, останній повнометражний фільм режисера «Гніздо горлиці» без перебільшень можна назвати надбанням української кінематографії.

До речі, крім режисера, у стрічки «Чорний ворон» змінився і продакшн. Відтепер виробництвом чотирисерійного фільму, замість Sisters Production, буде займатися «1+1 Продакшн». На даний момент телеканал очікує підтвердження кадрових замін від Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, роман «Залишенець. Чорний ворон» Василя Шкляра відтворює боротьбу українських повстанців проти радянської влади в 1920-х роках. На їхньому чорному бойовому прапорі було написано: «Воля України – або смерть». У 1921 році чотирирічна війна, яку Росія розв'язала проти Української Народної Республіки, закінчилася. Однак збройна боротьба тривала ще багато років майже на всій території України. Повстанці Холодного Яру відчайдушно чинили опір радянській окупації і боролися за свободу українського народу, жертвуючи життями. Роман розійшовся накладом 300 000 примірників.

Заголовне фото: режисер Тарас Ткаченко 

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Бізнес

«1+1 медиа» запустила мобильное приложение с украинским ТВ-контентом

Популярное на ТелекритикеБізнес

Телерейтинги: Оля, прощавай, Оля, пробач

Дуся

У Вишнякова и Сахневич появились взаимные чувства

Дуся

«Оля тепер вертушка». Після травми ведучої проект «Оля» може залишитися без Фреймут

Дуся

Проголосуй за голлівудських зірок в українських блокбастерах