ТЕЛЕКРИТИКА

Розроблено новий застосунок для професійного запису інтерв’ю

Бізнес

У магазині AppStore з'явився новий інструмент для журналістів, за допомогою якого можна буде записувати і редагувати аудіо в різних форматах, а також заздалегідь знати, яку кількість пам'яті займе одна хвилина записаного файлу.


Застосунок Voice Recorder Pro 7 для смартфонів має такий же нескладний інтерфейс, як і звичайний телефонний диктофон – для запуску інструменту необхідно натиснути на велику червону кнопку. Різниця лише в тому, що перед записом користувачеві буде запропоновано низку форматів (MP4, MP3 і WAV), залежно від якості звуку, яка необхідна користувачеві, швидкості передання звуку, бітової глибини і якості кодування. Крім того, застосунок дає приблизний розмір файлу, тобто можна заздалегідь дізнатися, скільки мегабайт займе одна хвилина запису в тому чи тому форматі і чи вистачить на вашому пристрої пам'яті.

У додатку є функція Silence Detection (дослівно – «виявлення тиші»), за допомогою якої запис проводитиметься тільки тоді, коли рівень шуму перевищить встановлений. У програмі також можна позбутися «дзижчання», яке псує якість запису. Інструмент можна використовувати і як аудіоредактора: програма дає змогу обрізати відео, додавати звукові ефекти і відлуння, а також ділитися файлами через Dropbox, OneDrive, Google Drive і iCloud.

Voice Recorder Pro 7 має функції візуального редагування – можна додати до звукової доріжки зображення. Це буде корисно й для того, щоб відрізняти один від одного кілька записів, зроблених за день, і щоб представити аудиторії оформлений подкаст або навіть змонтоване відео, яке відразу можна викладати в Facebook, YouTube або на свій веб-сайт.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс