ТЕЛЕКРИТИКА

Розроблено новий застосунок для професійного запису інтерв’ю

Бізнес

У магазині AppStore з'явився новий інструмент для журналістів, за допомогою якого можна буде записувати і редагувати аудіо в різних форматах, а також заздалегідь знати, яку кількість пам'яті займе одна хвилина записаного файлу.


Застосунок Voice Recorder Pro 7 для смартфонів має такий же нескладний інтерфейс, як і звичайний телефонний диктофон – для запуску інструменту необхідно натиснути на велику червону кнопку. Різниця лише в тому, що перед записом користувачеві буде запропоновано низку форматів (MP4, MP3 і WAV), залежно від якості звуку, яка необхідна користувачеві, швидкості передання звуку, бітової глибини і якості кодування. Крім того, застосунок дає приблизний розмір файлу, тобто можна заздалегідь дізнатися, скільки мегабайт займе одна хвилина запису в тому чи тому форматі і чи вистачить на вашому пристрої пам'яті.

У додатку є функція Silence Detection (дослівно – «виявлення тиші»), за допомогою якої запис проводитиметься тільки тоді, коли рівень шуму перевищить встановлений. У програмі також можна позбутися «дзижчання», яке псує якість запису. Інструмент можна використовувати і як аудіоредактора: програма дає змогу обрізати відео, додавати звукові ефекти і відлуння, а також ділитися файлами через Dropbox, OneDrive, Google Drive і iCloud.

Voice Recorder Pro 7 має функції візуального редагування – можна додати до звукової доріжки зображення. Це буде корисно й для того, щоб відрізняти один від одного кілька записів, зроблених за день, і щоб представити аудиторії оформлений подкаст або навіть змонтоване відео, яке відразу можна викладати в Facebook, YouTube або на свій веб-сайт.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше