ТЕЛЕКРИТИКА

Шлях у «ДжеДАІ»: програма каналу «2+2» запрошує глядачів до співпраці

Бізнес

Проект «ДжеДАІ» каналу «2+2» планує розвивати комунікацію з глядачами в інтернеті та в реальному житті.


«ДжеДАІ» починають традицію зустрічей з глядачами. Мета цих зустрічей – виховати в людях культуру поведінки на дорозі і відповідальність за свої дії на ній. До нового інтерактивного формату «ДжеДАІ» зможе долучитится кожен. Першим містом, яке відвідають творці програми, стануть Черкаси, куди вже цієї суботи, 16 червня, вирушить команда «ДжеДАІ» на чолі з ведучою Катериною Нестеренко.

Крім виїздів у регіони, «ДжеДАІ» також активно працюють над створенням мережі корпунктів по всій Україні. Власні кореспонденти проекту вже працюють в Харкові та Одесі, а до кінця року представники проекту з'являться в інших містах-мільйонниках.

Проте, редакція стверджує, що, завдяки доступності технологій, «джедаєм» може стати кожен бажаючий.

«Наша команда планує відвідати всі регіони України, а паралельно починає активно занурюватися в інтернет: ми будемо спілкуватися з глядачами в соціальних мережах. Там кожен зможе звернутися до нас за порадою, запропонувати тему чи поскаржитися на стан доріг та бездіяльність поліції. Також найближчим часом ми повертаємо улюблений багатьма конкурс – на сайт програми можна буде заливати відео, найцікавіші з яких ми покажемо в ефірі. Так кожен зможе стати "джедаем" свого міста», – коментує Катеріна Нестеренко.

Нагадаємо, програма «ДжеДАІ» виходить на «2+2» з понеділка по п'ятницю о 18:50. У вересні 2017 року проект відсвяткував своє п'ятиріччя і оновив формат, вийшовши за межі висвітлення подій на дорогах і ставши інформаційно-розважальною програмою.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Бізнес

Усе, що потрібно знати про новий сезон проекту «Танці з зірками»

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Дуся

Новим актором «Школи» став популярний блогер