ТЕЛЕКРИТИКА

Перевершили очікування: «8 подруг Оушена» обійшли в прокаті «Хана Соло»

Бізнес

Напередодні минулих вихідних видання Hollywood Reporter пророкувало стрічці «8 подруг Оушена» успіх в американському кінопрокаті й випередження головного конкурента – фантастичної стрічки про Хана Соло. Експерти вважали, що спін-оф знаменитого фільму-пограбування може заробити від $35 до $40 млн у домашньому прокаті США, і помилилися на півтора мільйона доларів.


В Україні прем'єра «8 подруг Оушена» стартує в кінотеатрах 14 червня, а в США початок прокату фільму припав на минулий вікенд. За дебютний тиждень картині Гері Росса вдалося зібрати $41,5 млн. Таким чином стрічка обійшла космічну оперу «Хан Соло. Зоряні війни: Історії». Остання заробила за третій тиждень у прокаті $15 млн. Загальні збори фантастичної картини в США становлять $176 млн, а у світі – $312 млн.

Двома іншими прем'єрами минулого вікенду в США стали фільм жаху «Реінкарнація» і бойовик-трилер «Готель "Артеміда"». Вони посіли 4 і 8 рядок у рейтингу фільмів, які заробили в прокаті найбільші суми. І якщо «Реінкарнація» перевершила очікування експертів, заробивши $13 млн, то «Готель» за перші вихідні в прокаті ці очікування не виправдав, зібравши лише $3 млн. Нагадаємо, за прогнозами аналітиків, обидві стрічки мали заробити за дебютний вікенд $6-8 млн.

Решта місць у 10-ці найуспішніших стрічок США за 8-10 червня розподілилися так: на 3-му місці опинився «Дедпул-2», який за четверті вихідні в прокаті зібрав $13 млн (загальна сума, зароблена фільмом у світовому прокаті – $655 млн), 5-те місце за «Месниками» – сьомий тиждень приніс стрічці $6,8 млн (загальні світові збори – $1,99 млрд), на 6-му місці – фільм-катастрофа «У владі стихії» із сумою $ 5 млн . На 7-му місці розташувалася комедія «Книжковий клуб», якій четвертий тиждень у прокаті приніс $4,2 млн.

Останніми за підсумками минулого вікенду стали бойовик з елементами наукової фантастики «Апгрейд» режисера Лі Воннела («Пила»). Картина посіла 9-те місце, заробивши за другий тиждень у прокаті $2,2 млн. А замикає топ десятку комедія «Душа компанії» з Мелісою Маккарті, яка заробила в прокаті $2,1 млн. 

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Нацрада сьогодні планує провести радіоконкурс під пропрезидентську радіостанцію «Прямий ФМ» в обхід суспільних радіостанцій

Бізнес

Вийшов перший тизер «Продюсера»

Популярное на ТелекритикеДуся

Анастасію Приходько перевдягли в хлопчика заради «Секретного фронту»

Дуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Суспільство

Що не так із серіалом «Марк+Наталка»?