ТЕЛЕКРИТИКА

Прем’єра «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком стартує 23 січня

Бізнес

23 січня о 22:00 на телеканалі «1+1» відбудеться прем'єра нового сезону «Інспектор. Міста», ведучим якого став Володимир Остапчук. Не знаємо, як ви, а ми чекаємо на другий сезон з нетерпінням.


Попередній сезон викликав великий резонанс серед представників ЗМІ та громадськості, а також – позитивні зміни в містах України. Так, у проінспектованому в першому сезоні Бердянську міська влада відремонтувала школу, в Хусті – пологовий будинок, у Полтаві – аварійний житловий будинок, а в безлічі інших міст покращилися санітарні умови на підприємствах і в магазинах.

http://images.telekritika.ua/b96c832afccf9b8f45778178afd120ea.JPG;_MG_3327.JPG,http://images.telekritika.ua/ae41fa0cd41d331177280e7cb2559f93.JPG;_MG_3422.JPG,http://images.telekritika.ua/fc80d1a55e2549e52d12573f11c0bfd8.JPG;_MG_3503.JPG

Незважаючи на те що Володимир Остапчук із дружиною є резидентами Канади, вони однаково живуть в Україні, тому що вірять, що в українців і самої України є майбутнє. Для цього достатньо просто відповідально ставитися до своєї роботи і вести себе як добропорядна людина. Також Володимир припустив, що якби він народився десь у США і в інший час, то йому ідеально б підійшла робота «правильного» поліцейського.

Може виникнути запитання: «Чому саме Володимир Остапчук став новим інспектором?» Усе просто. 

«Ми вважаємо, що Володимир Остапчук – приклад українця майбутнього, який живе згідно з європейськими цінностями. Він вірить у нашу країну і хоче її відбудовувати разом з іншими українцями. У Володимира загострене почуття справедливості, та водночас він розуміє, що людям потрібно давати шанс», – каже головний продюсер розважальних програм Ольга Слісаренко. 

У програмі телеведучий проінспектує українські міста і оцінить рівень комфорту життя простих українців у кожному з них. Інспекції будуть проводитися за шістьма критеріями. Крім уже традиційних – медицина, освіта, безпека, їжа та еліта, – ведучий також оцінить сферу послуг, важливу роль у якій відіграють відкритість і доброзичливість населення в містах.

Зі слів самого Володимира, Україна – дуже перспективна країна, де живуть діяльні, креативні і талановиті люди. «Я впевнений в її щасливому майбутньому, тому, будучи резидентом Канади, я живу тут. Проте українці заслуговують жити за європейськими стандартами якості вже зараз. За допомогою нашого проекту ми будемо підвищувати ці стандарти і мотивувати людей ставати кращими», – розповів «Телекритиці» ведучий.

Метою проекту «Інспектор. Міста» є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулюватиме працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту та інших сфер до відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищення якості послуг, що надаються простим українцям. 

Першим містом, у якому побував інспектор, став Ужгород. Як справи в Ужгороді та які місця отримали таблички «Гордість міста» і «Ганьба міста» можна буде дізнатися 23 січня о 20:00 на телеканалі «1+1».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Бізнес

Диктатура коміксів і наша принцеса: бокс-офіс українських кінотеатрів за підсумками півріччя

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше