ТЕЛЕКРИТИКА

Половина доходів видання Politico Europe надходить від передплати

Бізнес

Зі слів видавця щотижневого видання Politico Europe, передплата газети становить дещо менше половини загального доходу компанії. І це при тому, що в 2016 році видання заробляло на передплаті лише 30% від загального доходу.


Основним доходом газети раніше були реклама і заходи. Видання, яке прийшло в Європу в 2015 році в колаборації з німецькою Axel Springer, тепер представило можливість не простої передплати, а передплати рівня Pro.

Politico Europe найняла трьох аналітиків, які будуть проводити комплексний аналіз даних у ключових сферах, цікавих передплатникам Pro. Газета випускатиме опрацьовані дані у вигляді візуальних графіків і презентацій, які можна буде використовувати професіоналам з різних галузей. 

Мета полягає в тому, щоб створити бібліотеку даних, які передплатники Pro можуть самі налаштовувати і завантажувати. 

«Наша мета – зробити нас абсолютно незамінними», – сказав Нірві Шах, редактор Politico Pro в Європі. 

Розробка продуктів за межами редакційних пакетів (стандартної передплати), створених його журналістами, є основою плану видавця. 

«Є публікації в газеті, присвячені конкретним сферам, які ми висвітлюємо, наприклад, навколишнє середовище, – додав Шах. – Ми хочемо застосовувати DataPoint (дослідницький інструмент. – Ред.) як спосіб дати людям все, що їм потрібно, щоб виконувати свою роботу». 

Зараз є тридцять презентацій DataPoint, які були випущені в Європі тиждень тому. За планом будуть створюватися три презентації на тиждень за темами: технології, сільське господарство і продовольство, енергетика і клімат, фінансові послуги, охорона здоров'я, транспорт, торгівля, Brexit тощо. 

Зі слів видавця, передплата Pro обійдеться читачам в 7000 євро ($8700) на рік.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Особенности и виды водяных насосов

Бізнес

Київ загримували під Москву для зйомок французького серіалу

Популярное на ТелекритикеДуся

«Оля більше не кінчена»: «Новий канал» розкрив секрет несподіваних візитів телеведучої до хейтерів

Дуся

Для нового фільму Шарліз Терон набрала 20 кілограмів і впала в депресію

Культура

«Нелюбов» як діагноз, несумісний з життям

Дуся

«Хто-небудь, принесіть Олі кошик з мізками»: Фреймут знову прогнівила мережу