ТЕЛЕКРИТИКА

Pluses Partners Awards 2018: «1+1 медіа» нагородила найбільших партнерів

Бізнес

У п'ятницю, 5 жовтня, група «1+1 медіа» за традицією вручала своїм рекламодавцям премію Pluses Partners Awards. Вручали премії, теж за традицією, актор і телеведучий Юрій Горбунов та комерційний директор сейлз-хауса «1+1» Валерій Варениця. Як же відбувалася церемонія і яких партнерів «Плюси» відзначили нагородами?


«Ми не втомлюємося повторювати, що для "1+1 медіа" кожна присутня тут компанія не просто рекламодавці. Ви – партнери, разом із якими "1+1 медіа" зростає і рухає рекламний ринок вперед. І це дійсно головна істина сьогоднішнього вечора», – оптимістично почав Юрій Горбунов.

І справді, вечір був схожий на зустріч старих друзів, які п'ятничним вечором зібралися випити вина та обговорити приємні речі. На відміну від попереднього року, цьогоріч трійку фіналістів не оголошували, а відразу вітали переможців. Назвемо їх і ми.

У номінації «Масштаб року», тобто найбільші бюджети, перемогла «Монделіс Україна». Нагороду вручила телеведуча Юлія Бориско. Цікаво, що минулого року переможцем був «Фармак», але тепер шоколадки і снеки випередили фармакологію. І цьому є пояснення.

«Цього року це буде не найбільший рекламодавець, оскільки він у нас вже багато років не змінюється. Але методом нехитрого підрахунку та перерахунку ми вирішили, що найбільшим у сприйнятті грошей на куплений інвентар цього року стала саме "Монделіс Україна"», – пояснив директор Валерій Варениця.

«Монделіс Україна»

Фото: прес-служба «1+1»

А ось у номінації «Стабільність» цього року переміг «Фармак», як найнадійніший і найзаслуженіший рекламодавець. Статуетку і диплом переможцю вручила Марічка Падалко. Минулого року «Фармак» потрапляв до номінації, але тоді нагороду забрала компанія Reckitt Benckiser.

«По-перше, це найбільший наш рекламодавець. По-друге, це рекламодавець, для якого ми були першим майданчиком і так і залишаємося єдиним», – зазначив Варениця.

«Фармак»

Фото: прес-служба «1+1»

«Яка ж премія в рекламі без динаміки?» – резонно зауважив Юрій Горбунов. У номінації «Динаміка року» перемогла компанія AVON. Цікаво, що минулого року компанії навіть не було в номінації, зате цього року співпраця тільки поглиблювалося і розширювалася. Нагороду переможцеві вручила ведуча Олександра Лобода.

«Тут спрацювала суто математика, тому що це та компанія, яка за рік приросла більше, ніж ринок у цілому», – прояснив ситуацію директор сейлз-хаусу.

AVON

Фото: прес-служба «1+1»

Наступною була нова номінація під назвою «Комфорт року». Компанією, з якої «Плюсам» цього року працювалося комфортно виявилася «Баядера Груп». Яка, до речі, минулого року отримала гран-прі.

«Ця компанія швидко ухвалює рішення, тому вони – комфорт року», – прокоментував Варениця. Для вручення нагороди на сцену зійшов журналіст і ведучий Олексій Душка.

«Баядера Груп»

Фото: прес-служба «1+1»

Наступна номінація завжди інтригує – «Перехід року». Йдеться про компанії, які розпочали співпрацю з «1+1» цьго року. Переможець визначався за загальним бюджетом. Цьогоріч – Eldorado.

«Тут теж було досить просто. Була компанія, яка, перейшовши до нас, перейшла не тільки з другим, після «Монделіса», бюджетом, а й була відкрита до нових проектів і викликів. Ця компанія не обмежується прямою рекламою, а була активною і в спонсорських проектах», – сказав Варениця і запросив на сцену актрису серіалу «Школа» Олену Курту, яка й вручила переможцеві нагороду.

Eldorado

Фото: прес-служба «1+1»

«Велику увагу ми приділяємо спонсорським проектам й інтеграції. Створення їх і донесення до глядача було б набагато складнішим, а іноді й не реальним, якби не підтримка компаній, які вірять і інвестують в їхній розвиток», – представив Юрій Горбунов наступну номінацію «Спонсор року». Цього року найактивнішим спонсором став McDonald's, який є одним із головних спонсорів «Танців з зірками». Премію вручив спортивний коментатор і журналіст Ігор Циганик.

McDonald’s

Фото: прес-служба «1+1»

Беруть участь у заході не тільки компанії-рекламодавці, а й рекламні агентства. Серед професійних рекламістів партнером року став український офіс французького агентства Publicis Groupe Ukraine. Нагороду переможцеві вручив актор Олександр Попов.

«Практично щороку ситуація з агентством року в нас змінюється. Цього року для нас було несподіванкою, що ця група в такому обсязі розвернеться в наш бік. Але вони стали найбільшим закупником реклами в нашому сейлз-хаусі», – зазначив Валерій Варениця.

Publicis Groupe Ukraine

Фото: прес-служба «1+1»

Ну і, нарешті, гран-прі. У 2018 році головним партнером була названа компанія «Перша приватна броварня», яка минулого року була «Спонсором року». Значить, цю співпрацю «Плюси» оцінюють як найперспективнішу. Не дарма ж Олександр Ткаченко якось похвалився на своїй сторінці в Facebook, що працівники медіагрупи тепер п'ють у офісному кафе пиво. Воно саме від «Першої приватної броварні».

«Перша приватна броварня»

Фото: прес-служба «1+1»

«Ну що ж, друзі, офіційно повідомляю, що премія Pluses Partners Awards 2018 визначила своїх нинішніх лідерів! Дякую кожному партнерові-рекламодавцю за те, що разом із вами ми відкриваємо нові можливості для розвитку рекламного ринку України», – підсумував офіційну частину заходу Юрій Горбунов.

Загальний збір переможців

Фото: прес-служба «1+1»

Премію Pluses Partners Awards 2018 вручено, медіагрупа «1+1 медіа» нагородила найважливіших для себе рекламодавців. Залишилося тільки відзначити, що напередодні вручення премії Валерій Варениця, коментуючи рішення «Альянсу» проводити окрему цінову політику для рекламодавців-фармацевтів, розповів і про плани своєї компанії.
«У нас і аукціон вже три роки, і точкове розміщення в блоці з націнкою 15% – два роки. Вже рік у нас різні шоп-листи для різних категорій, поки що мова про алкоголь і не алкоголь, але й для фармацевтів буде», – розповів він.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)