ТЕЛЕКРИТИКА

Ольга Герасим’юк не піде з Нацради

Бізнес

Перший заступник голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк, яка не так давно подала заяву на звільнення, все-таки не залишатиме лав регулятора. Про це стало відомо вчора, 12 липня, після засідання комітету Верховної ради з питань свободи слова.


Ольга Володимирівна зазначила, що на засіданні вдалося дійти деяких угод, роботу Нацради вдалося стабілізувати, основні принципи – узгодити, тож вона може відкликати свою заяву.

«Те, що відбулося, – це був оздоровчий процес. Ми вийшли на те рішення, яке дало нам змогу вийти з ситуації. Ми проговорили тему в парламенті, з керівництвом парламенту. Врахували необхідність стабільної роботи регулятора, особливо напередодні виборів. Ми домовилися про співпрацю на умовах повної відкритості», – сказала вона.

Нагадаємо, 11 липня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення все-таки зібралася на засідання через майже півтора місяця організаційної кризи. На цьому засіданні члени регулятора продовжили цифрові ліцензії ряду національних телеканалів, відмовивши тільки каналам Business і «Вінтаж».

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

«Новий канал» подарував собі дизайн до дня народження

Бізнес

Найдорожчий китайський фільм провалився в прокаті

Популярное на ТелекритикеКультура

Як позбутися актора без зайвого шуму

Культура

Одеська кіностудія оголосила початок нової епохи

Дуся

MELOVIN змусив своїх шанувальників напружитися

Дуся

Ілон Маск обмінявся образами з рятувальником тайських школярів-футболістів