ТЕЛЕКРИТИКА

«Нескінченне кохання»: чому телеканал ATR незаконно транслює серіал, а Нацрада мовчить

Бізнес

Сьогодні група «1+1 медіа» звернулися до керівництва каналу з вимогою роз'яснити, чому в телевізійному ефірі ТОВ «Телевізійна компанія "Атлант-СВ"», яка мовить під логотипом ATR, публічно транслюється телесеріал «Нескінченне кохання» (Kara Sevda), виключне майнове право на використання якого на території України належить групі компаній «1+1 медіа».


Як відомо, серіал йшов на телеканалі «1+1» восени 2017 року. Партнери каналу запевнили, що не надавали прав на публічне сповіщення серіалу жодному іншому каналу, який не входить до групи «1+1 медіа». Відповідно, показ телесеріалу на телеканалі ATR відбувається з порушенням майнового авторського права як виробника серіалу і власника прав на фільм в інших країнах, так і телеканалу «1+1».

Державне агентство України з питань кіно досі не перевірило наявності прокатного посвідчення у телеканалу АТR, а Національна рада з питань телебачення і радіомовлення протягом тижня, з 28 червня, не звертала уваги на піратську трансляцію серіалу і порушення прав українського і турецького правовласників. Повна відсутність реакції державних регуляторів на очевидні порушення (при цьому пильна увага до інших каналів, які не демонструють пропрезидентську політику) дає змогу говорити нам про політику подвійних стандартів двох відомств.

«1+1 медіа» звертається до Держкіно і Нацради з вимогою роз'яснити, яким чином така ситуація стала можливою і які санкції будуть ухвалені щодо телеканалу ATR, а також працівників відомств, які продемонстрували такий непрофесіоналізм.

Група «1+1 медіа» направила претензію керівництву телеканалу ATR з вимогою негайно припинити трансляцію телесеріалу «Нескінченне кохання» і нагадала, що використання об'єкта авторського права шляхом його публічного сповіщення без згоди особи, яка має майнове авторське право, і без сплати авторської винагороди є підставою звернення до суду і виплати компенсації в розмірі від 37 230 до 186 150 000 гривень. 

Група «1+1 медіа» звертає увагу державного регулятора на цей факт і просить здійснити перевірку ТОВ «Телевізійна компанія "Атлант-СВ"» з метою фіксацій порушень і вжиття передбачених законом заходів. 

Нагадуємо, що в 2016 році телерадіокомпанія «Студія 1+1» уже зверталася з претензією до ТОВ «Телевізійна компанія "Атлант-СВ"» з приводу незаконного сповіщення художнього фільму «Операція "Валькірія"», який також демонструвався в ефірі телеканалу ATR без дозволу власника прав.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»