ТЕЛЕКРИТИКА

Недовго музика грала: вже восени «Все буде добре» повертається до старого формату

Бізнес

Взимку цього року телеканал СТБ оголосив прем'єру. Вперше за шість років шоу «Все буде добре» змінило формат – так, 8 березня до незмінної ведучої проекту Надії Матвєєвої додалися ще три ведучі – Вікторія Зубрейчук, Анна Горбань і Лілія Кувалдіна. Таке оновлення глядачам не сподобалося. Рейтинги впали, а телеканал СТБ швидко вирішив повернути проект у старий формат.


Провівши соціологічні опитування, команда проекту «Все буде добре» вже стала до роботи над новими випусками, повідомив телеканал СТБ. З вересня цього року Надія Матвєєва знову стане єдиною ведучою «Все буде добре», а замість обговорень жіночих питань, шоу як раніше почне давати поради щодо дому, краси і стосунків.

«Ми проаналізували відгуки глядачів на весняний формат "Все буде добре" і побачили, що вони скучили за корисністю, – пояснює причини змін директор ТО, що створює проект «Все буде добре», Андрій Оленич. – Вирішили, що буде правильним прислухатися до прохань аудиторії, яка всі ці 5 років була з нами, і піти їй назустріч. Але проект не робить крок назад – він знову трансформується». 

У новому сезоні ведуча «Все буде добре» буде знову допомагати гостям студії вирішити якусь проблему. При цьому, уточнює СТБ, щоб глядачі не нудьгували, пул експертів від випуску до випуску змінюватиметься. Обов'язковою складовою кожного епізоду залишиться кулінарна рубрика. 

«Проект дуже вдячний Ані, Віці та Лілі за півсотні крутих програм. Я сподіваюся, що ми ще зустрінемося з цими прекрасними дівчатами на майданчику якогось розважального ток-шоу», – ввічливо попрощався з ведучими Андрій Оленич. 

Випуски «Все буде добре» з чотирма ведучими в студії виходитимуть у ефірі СТБ до червня, після чого проект піде на канікули.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Вимкнення аналога розорить державний Концерн РРТ

Бізнес

Троцькому таке й не снилося: ICTV готує реаліті про ходіння мільйонерів у народ

Популярное на ТелекритикеДуся

День вишиванки: як українські медійниці в традиційному вбранні красувалися

Дуся

Показала більше, ніж варто було: американська телезірка вийшла на червоний хідник в Каннах без білизни

Суспільство

«Геніальна і страшна»: червнева обкладинка National Geographic стала вірусною

Бізнес

Скільки заробляють журналісти в Україні