ТЕЛЕКРИТИКА

NBC став найпопулярнішим у світі телеканалом завдяки зимовим Олімпійським іграм

Бізнес

Масштабна всесвітня трансляція змагань зимових Олімпійських ігор, висвітлення Супербоула-2018 і один із найрейтинговіших серіалів у США «Це ми» – до зимового телеефіру канал NBC почав готуватися за рік. І не дарма. Уперше з 2002 року каналові вдалося зібрати максимальну кількість глядачів.


За перше місце в четвірці лідерів NBC розпочав боротьбу з CBS, ABC і Fox вже понад двадцять років тому. Сьогодні, в основному завдяки найглобальнішій телетрансляції зимових Олімпійських ігор, NBC нарешті домігся свого. Згідно з аналітичним центром Nielsen, охоплення аудиторії в зимовий сезон на NBC становило в середньому 9,56 мільйона глядачів, він обігнав розважальний канал CBS на 18 тисяч глядачів (9,38 мільйона). Якщо ж порівнювати успіх NBC з цим же сезоном минулого року, то в цілому охоплення аудиторії каналу збільшилося на 7%.

«П'ять років тому ми (NBC. – Ред.) посідали четверте місце за популярністю серед глядачів. І ми максимально намагалися підтримувати цей рівень. Тож сьогоднішня перемога – показник сили NBC як професійного каналу. Звичайно, у цьому нам допомогли також такі шоу, як Sunday Night Football, Will & Grace, The Voice і America's Got Talent», – розповів Variety голова NBC Entertainment Боб Грінблатт.

Сьогодні рейтинги найпопулярніших телеканалів у зимовому сезоні виглядають таким чином: NBC – 9,569 млн, CBS – 9,385 млн, ABC – 5,911 млн, Fox – 5,892 мільйонів глядачів.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Популярное на ТелекритикеБізнес

Провайдери, мовники і «Зеонбуд»: відсутність регуляції і запуск платного пакету ефірної цифри

Бізнес

Pay TV vs Free TV. Як телегрупи створюють ринок Pay TV і чому 2019 рік буде переломним

Дуся

Сушко написала прощальний пост

Дуся

Лігачова звільнила журналістку після 8 років роботи. Остання пожалілася на спроби цензури і «психологічний пресинг»