ТЕЛЕКРИТИКА

Нацрада призначила позапланову перевірку каналу «112 Україна»

Бізнес

На підставі осінніх моніторингів ефіру телеканалу «112 Україна», а також звернень одного народного депутата України, понад 30 громадян та низки громадських організацій Національна рада призначила компанії позапланову перевірку каналу у зв'язку з підозрами в розпалюванні ворожнечі.


Перевірка мовника торкнеться відповідності його програм ч. 1 ст. 28 Закону України «Про інформацію» (Інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини) і четвертому і дев'ятому абзацам ч. 2 ст. 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» (не допускається використання телерадіоорганізацій для закликів до розв’язування агресивної війни або її пропаганди  та/або розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, а також не допускається використання телерадіоорганізацій для трансляції телепередач, виготовлених після 1 серпня 1991  року, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій, що виправдовують чи визнають правомірною окупацію території України). 

Нагадаємо, 4 жовтня Верховна рада ухвалила постанову, в якій попросила Раду національної безпеки і оборони України накласти санкції на телеканали «112 Україна» і NewsOne. За це рішення проголосували 229 депутатів.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)