ТЕЛЕКРИТИКА

National Geographic виходитиме у новому дизайні

Бізнес

Новий випуск легендарного журналу National Geographic, присвячений його 130-річчю, вийшов у новому дизайні. Вміст журналу також зазнав змін.


У колаборації з фірмою Godfrey Dadich Partners редакційний директор Сьюзан Голдберг і креативний директор Еммет Сміт створили новий дизайн журналу і трохи змінили його формат.

Як заявив Еммет Сміт, така еволюція National Geographic забезпечить редакцію повним набором інструментів, доступних сучасним медіа, що дасть змогу компанії повніше продемонструвати вражаючу роботу фотографів, журналістів і художників і дасть читачам ще кращий журнал.

Водночас пыд час редизайну зберегли культову жовту рамку на обкладинці. Героєм нового номера став Пабло Пікассо.

Фото: National Geographic

У новому форматі в журналу з'явиться кілька нових розділів: «Доказ» – присвячений коротким фоторепортажам; «Занурення» – сповнений ідей та думок і покликаний кидати виклик очікуванням читачів; «Дослідження» – з підрозділом «Атлас», що розповідає історію через карти; «Крізь об'єктив» – фотографії і есе, які їх описують.

До набуття чинності змінами випуски журналу містили дві головні історії і кілька коротших, а основою видання були ілюстрації і фотографії. У результаті редизайну також почнуть використовуватися два нових шрифти і новий папір, який дасть змогу друкувати ще якісніші фотографії і зображення. 

Нагадаємо, National Geographic – один із найстаріших журналів у світі. Він є офіційним виданням Національного географічного товариства США, заснованого в жовтні 1888 року. Журнал видається в кількох країнах більш як 30 мовами.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Підіб’ємо підсумки: Нацрада не продовжила ліцензії двом каналам, а «Інтер» оштрафувала

Бізнес

У новому шоу на ICTV мільйонер спробує професію гробокопача

Популярное на ТелекритикеКультура

Як в Україні знімали фільм з улюбленими акторами Тарантіно, Скорсезе та Трієра

Дуся

«Не хотілося пити, а доведеться»: Вєрка Сердючка анонсувала прощальний тур

Культура

4 найочікуваніші серіали за книжками, які важко екранізувати

Культура

Як позбутися актора без зайвого шуму