ТЕЛЕКРИТИКА

Найбільший світовий виробник погрожує вилучити рекламу з Google і Facebook

Бізнес

Компанія Unilever погрожує зняти свою рекламу з онлайн-платформ, таких як Facebook і Google, якщо вони не зможуть позбутися контенту, який «призводить до розбрату у суспільстві та сприяє розпалюванню гніву і ненависті».


Кіт Від, головний спеціаліст із маркетингу багатонаціональної компанії, серед брендів якої Dove, Magnum, Persil, Rexona і Marmite, сказав, що онлайн-платформи «трохи кращі за болото». Він заявив великим рекламним, медіа- і технологічним компаніям, які зібралися на конференції в Каліфорнії: «Як один із найбільших рекламодавців у світі, ми не можемо рекламуватися в середовищі, в якому наші споживачі не довіряють тому, що бачать».

Зі слів аналітиків, реклама на Google та Facebook становить майже три чверті всієї цифрової реклами в США. У Великій Британії їм належить понад 60% цифрової реклами.

Ультиматум Unilever був висунутий тоді, коли соціальні медіа зіткнулися зі зростанням критики за нездатність захистити дітей від небажаного контенту, боротися з фейковий новинами і викорінити ненависть і екстремізм. Минулого року Procter & Gamble, власник брендів, серед яких Pantene і Pampers, випустив аналогічне попередження перед тим, як скоротити витрати на рекламу на $100 млн. На продажах це ніяк не позначилося.

Бизнес

6 диджитал-стартапов, которые изменят интернет к лучшему

Від заявив: «Фейкові новини, расизм, сексизм, тероризм, повідомлення про ненависть, токсичні матеріали, спрямовані на дітей, – це середовище інтернету, в якому ми опинилися, і воно перебуває за мільйон миль від того, де ми планували опинитися».

Unilever – другий за величиною у світі маркетинговий гігант, який витратив 7,7 млрд євро минулого року на рекламу своїх брендів, у тому числі PG Tips, Vaseline і Bertolli.

На першому місці Procter & Gamble (P&G), який витратив $10,5 млрд на рекламу.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Бізнес

Диктатура коміксів і наша принцеса: бокс-офіс українських кінотеатрів за підсумками півріччя

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше