ТЕЛЕКРИТИКА

На «Інтері» стартує серіал «Східні солодощі 2»

Бізнес

Прем'єра україно-турецького серіалу «Східні солодощі 2» відбудеться 13 серпня о 20:30 на телеканалі «Інтер». Виробництво 24-серійної стрічки з Євгенією Лозою і Аднаном Кочем у головних ролях здійснює Star Media.


Мелодрама стане продовженням історії кохання українки Тетяни (Євгенія Лоза) і турецького лікаря Кемаля (Аднан Коч). Заради коханого героїня переїхала до Туреччини і покинула чоловіка Ігоря, з яким була одружена близько 10 років. Незабаром у Тетяни і Кемаля народився син – Осман-Олександр. Але сімейна ідилії закінчилася, коли ДНК-тест показав, що батьком Османа-Олександра є Ігор. Тані та синові доводиться повернутися на батьківщину, щоб хлопчик міг спілкуватися з біологічним батьком. Коханню Тетяни і Кемаля доведеться пережити не одне випробування.

_

_

«Доля заведе наших героїв у справжні нетрі! – каже режисер серіалу Денис Єлеонський. – Як бути в ситуації, коли твоє життя летить у прірву, а звичний світ валиться? Ось про це – другий сезон. У першому Таня і Кемаль будували своє щастя, але в фіналі воно дало тріщину. Ця тріщина починає розповзатися – і все стрімко руйнується. Життя головних героїв і їх оточення змінюються кардинально. Новий сезон буде більш гостросюжетним і динамічним. Розвиватимуться нові любовні лінії, ми торкнемося інших тем».

У другому сезоні серіалу «Східні солодощі» будуть справжні битви за кохання: бійки, перестрілки, вибухи, викрадення, погоні. Що примітно, більшість трюків актори виконували самостійно.

«Однією з найскладніших для мене була сцена бійки під водою, – зізнається турецький актор Аднан Коч. – Хоча зйомки трюків іноді даються легше, ніж зворушливі сцени, де потрібно заплакати або зіграти до мурашок». 

У серіалі з'являться нові персонажі. Наприклад, студентки Віка і Настя, які приїхали до Туреччини працювати аніматорами, потраплять в пастку та будуть змушені розважати клієнтів у нічному клубі. Ролі студенток зіграють Поліна Василина і Єлизавета Шакіра 

«Досить напружена історія, навколо якої зав'язується безліч перипетій і пригод, – розповідає Денис Єлеонський. – Ця лінія написана за реальними історіями. Проблема була дуже гострою в 90-х, але актуальна й донині». 

Серіал «Східні солодощі 2» на телеканалі «Інтер» виходитиме з понеділка по четвер о 20:30 (по дві серії на день).

Фото: прес-служба телеканалу «Інтер»

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеДуся

Марченко попрощалася із шоу «Танці з зірками»

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс