ТЕЛЕКРИТИКА

На «Інтері» стартує серіал «Східні солодощі 2»

Бізнес

Прем'єра україно-турецького серіалу «Східні солодощі 2» відбудеться 13 серпня о 20:30 на телеканалі «Інтер». Виробництво 24-серійної стрічки з Євгенією Лозою і Аднаном Кочем у головних ролях здійснює Star Media.


Мелодрама стане продовженням історії кохання українки Тетяни (Євгенія Лоза) і турецького лікаря Кемаля (Аднан Коч). Заради коханого героїня переїхала до Туреччини і покинула чоловіка Ігоря, з яким була одружена близько 10 років. Незабаром у Тетяни і Кемаля народився син – Осман-Олександр. Але сімейна ідилії закінчилася, коли ДНК-тест показав, що батьком Османа-Олександра є Ігор. Тані та синові доводиться повернутися на батьківщину, щоб хлопчик міг спілкуватися з біологічним батьком. Коханню Тетяни і Кемаля доведеться пережити не одне випробування.

_

_

«Доля заведе наших героїв у справжні нетрі! – каже режисер серіалу Денис Єлеонський. – Як бути в ситуації, коли твоє життя летить у прірву, а звичний світ валиться? Ось про це – другий сезон. У першому Таня і Кемаль будували своє щастя, але в фіналі воно дало тріщину. Ця тріщина починає розповзатися – і все стрімко руйнується. Життя головних героїв і їх оточення змінюються кардинально. Новий сезон буде більш гостросюжетним і динамічним. Розвиватимуться нові любовні лінії, ми торкнемося інших тем».

У другому сезоні серіалу «Східні солодощі» будуть справжні битви за кохання: бійки, перестрілки, вибухи, викрадення, погоні. Що примітно, більшість трюків актори виконували самостійно.

«Однією з найскладніших для мене була сцена бійки під водою, – зізнається турецький актор Аднан Коч. – Хоча зйомки трюків іноді даються легше, ніж зворушливі сцени, де потрібно заплакати або зіграти до мурашок». 

У серіалі з'являться нові персонажі. Наприклад, студентки Віка і Настя, які приїхали до Туреччини працювати аніматорами, потраплять в пастку та будуть змушені розважати клієнтів у нічному клубі. Ролі студенток зіграють Поліна Василина і Єлизавета Шакіра 

«Досить напружена історія, навколо якої зав'язується безліч перипетій і пригод, – розповідає Денис Єлеонський. – Ця лінія написана за реальними історіями. Проблема була дуже гострою в 90-х, але актуальна й донині». 

Серіал «Східні солодощі 2» на телеканалі «Інтер» виходитиме з понеділка по четвер о 20:30 (по дві серії на день).

Фото: прес-служба телеканалу «Інтер»

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше

Бізнес

Українець отримав номінацію на премію «Еммі»

Популярное на ТелекритикеСуспільство

Що говорили на захист Олега Сенцова Лозниця, Зануссі та Вендерс

Дуся

Павло Зібров кинув виклик вагітній Валентині Хамайко

Культура

«Гірська жінка на війні»: під бруківкою порожньо

Бізнес

Тепер серіали та розважальні шоу на «1+1» будуть починатися раніше