ТЕЛЕКРИТИКА

«Моя попытка номер 5»: «Народ проти» знову на ZIK

Бізнес

«Народ проти» йде, «Народ проти» повертається. Це шоу чекали в березні, у квітні та навіть влітку, але політичне ток-шоу так і не з'явилося на екранах. Сьогодні телеканал ZIK знову анонсував перезавантаження проекту. Чи варто вірити?


На початку вересня минулого року на львівському телеканалі ZIK з'явилося політичне ток-шоу, яке з перших сюжетів нагадало глядачам уже знайому кухню баталій «Шустер Live». Своє дітище, як і годиться каналові, ZIK відразу ж назвав «хедлайнером і незмінним лідером за рейтинговими показниками телеперегляду серед інших інформканалів у своєму слоті».

Журналіст «Телекритики» тоді докладно вивчив кожен погляд і кожну фразу ведучої «Народ проти», а за сумісництвом генпродюсера каналу, Наталії Влащенко. Висновки після переглядів перших випусків проекту ви можете прочитати в цьому матеріалі:

Дуся

«Народ против»: трагикомедия в трех действиях

2 березня у проекту «Народ проти» вийшов останній сюжет під назвою «Життя не цукор: що замовчує президент?». Після цього «Народ проти» зник із екранів. Здогадок у медіаколах, чому це сталося, була безліч. Чого лише коштувала каналу блокада під чуйним керівництвом правого радикала Дмитра Корчинського та його «Братства», яка відбулася наприкінці березня цього року.

Незважаючи на нелегкі часи, ZIK знову оголосив про повернення «Народ проти» на екрани – прем'єра оновленого проекту була запланована на 13 квітня. Цього числа політичного ток-шоу в ефірі глядачі так і не дочекалися. Чому так сталося? Ситуацію на каналі журналістам ZIK не прокоментував.

Лише за кілька тижнів інсайдери повідомили, що насправді ніякого оновлення не було, проект у березні закрили і ніхто навіть не планував його повертати. 

Про повернення «Народу проти» сьогодні його ведуча Наталія Влащенко говорить так само, як і в березні цього року: «Проект нікуди не зник з екранів телевізорів. Програма стане динамічнішою, відкритішою для глядача і максимально актуальною».

Так говорила Влащенко 26 березня цього року

Що ж нового буде в осінній версії проекту «Народ проти»? Передусім те, що у Влащенко має з'явитися співведучий. А по-друге, «в оновленому форматі ток-шоу буде зроблений акцент на чіткий таймінг дискусії. Тепер запрошені гості матимуть тільки 2 раунди, щоб довести свою позицію глядачам, які можуть підтримати спікера або ні. Більше уваги тепер приділятиметься і питанням, які ставитиме аудиторія», – пише прес-служба телеканалу.

Коли очікувати повернення «Народу проти»? За попередньою інформацією каналу, оновлений проект готується в ефір 12 жовтня о 21:30.

Статті до теми

Главное в разделе

Бізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)

Популярное на ТелекритикеБізнес

Новий телеканал Мураєва матиме назву «Наші». Старт 7 листопада. ОНОВЛЕНО

Дуся

Ведуча «Ранок з Україною» роздяглася для Playboy та зізналася, що любить ранковий секс

Дуся

Забудьте «Олю» якнайшвидше: «Новий канал» та «Квартал 95» готують нестандартне гумористичне шоу

Бізнес

Велике зламування: як Китай проникав у американські мережі через мікрочіп (частина 1)